MORI SEIKI NH4000 DCG
MORI SEIKI NH4000 DCG
Godina proizvodnje
2011
Stanje
Polovno
Lokacija
Nemačka Nemačka
MORI SEIKI NH4000 DCG MORI SEIKI NH4000 DCG
more Images
MORI SEIKI NH4000 DCG
MORI SEIKI NH4000 DCG
MORI SEIKI NH4000 DCG
MORI SEIKI NH4000 DCG
MORI SEIKI NH4000 DCG
MORI SEIKI NH4000 DCG
MORI SEIKI NH4000 DCG
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
MORI SEIKI NH4000 DCG
Proizvođač:
MORI SEIKI
Model:
NH4000 DCG
Godina proizvodnje:
2011
Stanje:
spreman za upotrebu (polovno)
Cena i lokacija
Lokacija:
, Nemačka Nemačka
Pozvati
Tehnički detalji
Udaljenost pomeranja ose X:
560 mm
Y osa hod:
560 mm
Radni hod Z-ose:
630 mm
Nosivost stola:
400 kg
Ukupna težina:
10.000 kg
Brzina vretena (maks.):
14.000 o/min
Broj osovina:
4
Detalji ponude
ID oglasa:
A21589853
Referentni broj:
DE-MIL-MOR-2011-00002
Ažuriranje:
Opis
Ovaj 4-osni MORI SEIKI NH4000 DCG proizveden je 2011. godine. Mašina ima impresivne hodove od približno 560 mm na X i Y osi i 630 mm na Z osi. Maksimalna brzina obrtaja vretena je 14.000 o/min, a dimenzije stola su čvrstih 400 x 400 mm, sa maksimalnim opterećenjem stola od 400 kg. Ukoliko tražite visokokvalitetne mogućnosti obrade, predlažemo da razmotrite horizontalni obradni centar MORI SEIKI NH4000 DCG koji nudimo na prodaju. Kontaktirajte nas za više informacija.
• Dostupne jedinice: 2
• CNC horizontalni obradni centar (Mori 1) MORI SEIKI NH4000 DCG
• Priključne specifikacije: 200V/3 faze/50Hz
• Dimenzije stola (Š x D): cca 40 x 40 cm
• Upravljanje: MORI SEIKI
• Približno 10.000 kg
• Horizontalni CNC obradni centar (Mori 2) MORI SEIKI NH4000 DCG
• Radni sati: 22.031
• Napajanje: 200V/3 faze/50Hz