Mori Seiki NH4000 DCG
Godina proizvodnje
2009
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Nordrhein-Westfalen Nemačka
ЦNЦ Horizontalna obradni цentar Mori Seiki NH4000 DCG
YouTube video
Mori Seiki NH4000 DCG
Mori Seiki NH4000 DCG
Mori Seiki NH4000 DCG
Mori Seiki NH4000 DCG
Mori Seiki NH4000 DCG
Mori Seiki NH4000 DCG
Mori Seiki NH4000 DCG
Mori Seiki NH4000 DCG
Mori Seiki NH4000 DCG
Mori Seiki NH4000 DCG
Mori Seiki NH4000 DCG
Mori Seiki NH4000 DCG
Mori Seiki NH4000 DCG
Mori Seiki NH4000 DCG
Mori Seiki NH4000 DCG
Mori Seiki NH4000 DCG
Mori Seiki NH4000 DCG
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
ЦNЦ Horizontalna obradni цentar
Proizvođač:
Mori Seiki
Model:
NH4000 DCG
Godina proizvodnje:
2009
Stanje:
spreman za upotrebu (polovno)
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Radni sati:
17.691 h
Tehnički detalji
Udaljenost pomeranja ose X:
560 mm
Y osa hod:
560 mm
Radni hod Z-ose:
630 mm
Prečnik obratka (maks.):
630 mm
Maksimalna težina obratka:
400 kg
isporuka
Lokacija:
Nordrhein-Westfalen, Nemačka Nemačka – Udaljenost: oko 1.296 km
Dostupnost:
odmah nakon završetka aukcije
Uslovi isporuke:
FCA
Troškovi demontaže i utovara:
Preuzimanje na lokaciji:
besplatno
Troškovi isporuke:
Opis
TEHNIČKI DETALJI
Pomaci i ose
Pomak X-ose: 560 mm
Pomak Y-ose: 560 mm
Pomak Z-ose: 630 mm
B-osovina maks. brzina obrtanja: 44,4 o/min
Brzi hodovi
Brzi hod X-ose: 50 m/min
Brzi hod Y-ose: 50 m/min
Brzi hod Z-ose: 50 m/min
Dimenzije obratka
Visina obratka (max.): 900 mm
Prečnik obratka (max.): 630 mm
Težina obratka (max.): 400 kg
Vreteno i alati
Maks. broj obrtaja vretena: 14.000 o/min
Rastojanje između sredine vretena i površine palete: 80-640 mm
Rastojanje između nos vretena i centra palete: 100-730 mm
Magacin alata: 60 pozicija
Vreme izmene alata: 0,9 s
Prihvat alata: BT 40**
Palete
Dimenzije palete: 400x400 mm
Broj paleta: 2
Vreme izmene paleta: 6 s
Posmak
Brzina posmaka X-ose: 50.000 mm/min
Brzina posmaka Y-ose: 50.000 mm/min
Brzina posmaka Z-ose: 50.000 mm/min
Radni sto
Širina stola:
400 mm
Dužina stola: 400 mm
Opterećenje stola: 400 kg
DETALJI MAŠINE
Model upravljača: MSX-701IV
Priključna snaga: 32,8 kVA
Dimenzije i težina
Dimenzije (D x Š x V): 4.000 x 2.400 x 2.600 mm
Ukupna težina: 9.800 kg
Radni sati
Vreme uključenja: 46.259 h
Radno vreme:
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Obrada plaćanja
Sporedni troškovi kupovine:
18 %
Uslovi plaćanja:
100% avansno plaćanje