MORI SEIKI NH 4000 DCG
Godina proizvodnje
2007
Stanje
Polovno
Lokacija
Oelde Nemačka
Machining Center - horizontalno MORI SEIKI NH 4000 DCG
more Images
YouTube video
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Machining Center - horizontalno
Proizvođač:
MORI SEIKI
Model:
NH 4000 DCG
Godina proizvodnje:
2007
Stanje:
polovno
Cena i lokacija
Lokacija:
D-59302 Oelde Nemačka
A18915011
Referentni broj:
Ažuriranje:
Opis
X-Travel 560 mm
I-putovanje 560 mm,
Z-putovanje 630 mm,
kontrola MSKS 701 III MAPPS
Maks. brzina 14.000 o / min / -1
Pogonska snaga - glavno vreteno 18, 5 / 11 kV
Maks. obrtni moment 120 Nm
Držač za alat MAS BT 40
Udaljenost od centra vretena do stola 80 - 640 mm
Udaljenost između nosa vretena i centra stola 100 - 730 mm
Broj paleta 2
Veličina palete 400 k 400 mm
maks. radni predmet težina 400 kg
maks. radni predmet prečnik 630 mm,
Mak. radni predmet visina 900 mm,
Vreme promene palete 6.0 sek
B-osa 0.001 °
Broj pozicija alata 60 poz.
Držač za alat MAS BT 40
maks. prečnik alata 70 / (140) mm,
maks. dužina alata 400 mm,
maks. težina alata 8.0 kg
Brzo kretanje ( KS / I / Z ) 50 m / min
Gbedpfx Apjwbi Adsfel
Brzina uvlačenja 0 - 50.000 mm / min
Brzina uvlačenja slavine 0 - 1.260 mm / min
Ukupna snaga 35 kVA
Težina mašine cca. 9, 8 t
Dimenzije cca 5, 5 k 3, 5 k 2, 8 m
CNC obradni centar Horizontalna
MORI SEIKI - NH 4000 DCG
- paleta izmjenjivač
- Opcije kontrole
Ponovno pokretanje programa, interpolacija cilindra i spirale
High-speed glodanje ciklusi, ostrvo i džep glodanje ciklusa
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Dobavljač
Registrovan od: 2012
123 Oglasi online
Trustseal icon
Pozvati
Pošalji upit
Zemljaus
Nemačka
Austrija
Švajcarska
Sjedinjene Američke Države
Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Belgija
Španija
Meksiko
Italija
Holandija
Poljska
Ruska Federacija
Belorusija (Bjelorusija)
Ukrajina
Estonija
Turska
Novi Zeland
Irska
Češka Republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčka
Litvanija
Letonija
Island
Portugal
Brazil
Venecuela
Argentina
Mađarska
Slovačka
Rumunija
Moldavija
Slovenija
Srbija
Crna Gora
Albanija
Hrvatska
Bugarska
Severna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Izrael
Egipat
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japan
Tajland
Malezija
Vijetnam
Kina, Narodna Republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Zahtev nije mogla biti poslata. Molimo pokušajte ponovo kasnije.
Telefon & Faks
+49 2522 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
MORI SEIKI NH4000 DCG MORI SEIKI NH4000 DCG
more images
Nemačka Nemačka
1.175 km
MORI SEIKI NH4000 DCG
MORI SEIKINH4000 DCG
Provereni trgovac
Mali oglas
Mašina za mlevenje Deckel Maho DMC 1035 V
Nemačka Jünkerath
1.295 km
Mašina za mlevenje
Deckel MahoDMC 1035 V