KELLENBERGER 600-U
Godina proizvodnje
2025
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Bienne Švajcarska
more Images
YouTube video
KELLENBERGER 600-U
KELLENBERGER 600-U
KELLENBERGER 600-U
KELLENBERGER 600-U
KELLENBERGER 600-U
KELLENBERGER 600-U
KELLENBERGER 600-U
KELLENBERGER 600-U
KELLENBERGER 600-U
KELLENBERGER 600-U
KELLENBERGER 600-U
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
цилиндрична брусилица
Proizvođač:
KELLENBERGER
Model:
600-U
Broj mašine:
1315/451
Godina proizvodnje:
Stanje:
generalno remontovan (polovan)
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cena i lokacija
Lokacija:
Rte de Soleure 145, 2504 Bienne, Schweiz Švajcarska
A19919515
Referentni broj:
Ažuriranje:
Opis
Potpuno remontovana:
Mehanika, geometrija, hidraulika i električne komponente (proverene i/ili zamenjene)
Glava za brusni kamen
Glava za stezanje radnog komada
Kontra glava
Demontirana, proverena i remontovana.
Gijdpfx Asw U Ry Nekwet
Hidraulika
X osa
Z osa
Električni ormar
Potpuna provera, zamena raznih releja.
Farbanje
Boje: bela RAL 9003 i siva RAL 7011
Geometrija prema protokolu proizvođača.
Provera i čišćenje raznih dodataka
Poreklo: CH (Švajcarska)
Napon: 380/50/3
Neto težina: cca 2200 kg
Carinska pozicija: 8460.2920
TEHNIČKE KARAKTERISTIKE
Nominalni razmak između šiljaka: 600 mm
Maksimalni razmak između šiljaka (sa istaknutim glavama): 750 mm
Visina šiljaka, standard: 125 mm
Visina šiljaka sa izmenjivim postoljima za glave: 175 => 250 mm
Maks. prečnik radnog komada (125 mm visina šiljka): 250 mm
Maks. prečnik radnog komada sa izmenjivim postoljima: 350 => 500 mm
Rotacija stola u oba smera: 10°
Maks. dužina za površinsko brušenje (maks. širina = 200 mm): 900 mm
Brzina stola sa kontinuiranom hidrauličnom regulacijom: do cca 6 m/min
Vreme kašnjenja za obrtanje stola: 0–5 sekundi
Brusni kamen za spoljašnje brušenje, prečnik-širina-provrt: 400x50x127 mm
Brusni kamen za površinsko brušenje: 250x13x76 mm
Brzina vretena glave za brusni kamen: 1500/1700/2200/3600 o/min
Rotacija glave za brusni kamen: 270°
Sa indeksiranjem na svakih: 90°
Vertikalni hod glave za brusni kamen, visina šiljka: 125–350 mm
Poprečni hod glave za brusni kamen: 285 mm
Hidraulički hod za brzo napredovanje i povlačenje: 40 mm
Intermitentni pomak brusnog kamena obrtnim pokretom stola: 0,001–0,03 mm/krug
Kontinuiran pomak za potapajuće brušenje: 0–0,9 mm/krug
Mikrometarski graničnik pomaka, po podeli: 0,001 mm/krug