Barberan BRB2-1400-RR
FCA Fiksna cena plus PDV
Godina proizvodnje
2001
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Kaunas Litvanija
Valjak Coater Barberan BRB2-1400-RR
more Images
Barberan BRB2-1400-RR
Barberan BRB2-1400-RR
Barberan BRB2-1400-RR
Barberan BRB2-1400-RR
Barberan BRB2-1400-RR
Barberan BRB2-1400-RR
Barberan BRB2-1400-RR
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Valjak Coater
Proizvođač:
Barberan
Model:
BRB2-1400-RR
Godina proizvodnje:
2001
Stanje:
polovno
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cena i lokacija
FCA Fiksna cena plus PDV
Lokacija:
Pramones 23, 51287 Kaunas, Lietuva Litvanija
Opis
MARK: BARBERAN, SA
TIP: VALJAK KAPUT
MODEL: BRB2-1400-RR
GODINA IZGRADNJE: 2001
Tehničke karakteristike
Radna širina 1400 mm,
Kontrolna strana levo
Maksimalna širina aplikacije 1330 mm
Minimalna debljina aplikacije 5 mm
Maksimalna debljina primene 80 mm
Minimalna dužina komada 100 mm
Radna visina 900 mm,
Valjak za doziranje Ø 174 k 1415 mm
Valjak aplikatora Ø 245 k 1415 mm
Kvalitet gume siva butil, 40Sh
Veličine pojasa 4.060 k 1330 mm
Brzina transportera 4-24 m / min
Brzina aplikatora 4-24 m / min
Brzina doziranja valjak 1-6 m / min
Snaga transportnog motora 0,75 kV
Snaga motora aplikatora 2 k0,75 kV = 1,5 kV
Snaga valjka za doziranje 2 k0,37 kV=0,75 kV
Snaga oscilacije noža 2 x0,18 kW=0,36 kW
Gsdpfx Aerd U Rnokwoub
Otpor rezervoar 1,5 kV
Instalirana snaga 5 kV