Wafios S 110
Godina proizvodnje
1970
Stanje
Polovno
Lokacija
Đakovo Hrvatska
Mašina za izradu noktiju Wafios S 110
more Images
Wafios S 110
Wafios S 110
Wafios S 110
Wafios S 110
Wafios S 110
Wafios S 110
Wafios S 110
Wafios S 110
Wafios S 110
Wafios S 110
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Mašina za izradu noktiju
Proizvođač:
Wafios
Model:
S 110
Godina proizvodnje:
1970
Stanje:
skoro kao nov (polovno)
Cena i lokacija
Lokacija:
Splitska 25 A, 31400 Đakovo, Hrvatska Hrvatska
Opis
opseg prečnika žice: 2,0 - 3,8 mm
Gedpfx Apjhbq Rvsfoit
dužina nokta: 13 - 110 mm