Dicer
Urschel RA

Stanje
Polovno
Lokacija
Misterton Ujedinjeno Kraljevstvo
Dicer Urschel RA
Dicer Urschel RA
Dicer Urschel RA
Dicer Urschel RA
Dicer Urschel RA
Dicer Urschel RA
Dicer Urschel RA
Dicer Urschel RA
Dicer Urschel RA
Dicer Urschel RA
more Images
Urschel RA
Urschel RA
Urschel RA
Urschel RA
Urschel RA
Urschel RA
Urschel RA
Urschel RA
Urschel RA
Urschel RA

Podaci o mašini

Oznaka mašine:
Dicer
Proizvođač:
Urschel
Model:
RA
Stanje:
dobro (polovno)

Cena i lokacija

Lokacija:
Stockwith Rd 4, DN10 4ES DN10 4ES, United Kingdom Ujedinjeno Kraljevstvo
Pozvati

Detalji ponude

ID oglasa:
A15133192
Referentni broj:
2866
Ažuriranje:
последњи пут дана 24.09.2024

Opis

Urschel RA dicer
Lhodpforq Iukjx Apyol
RA dicer je centrfugalni tip dikcera, sa svojom sposobnošću da iseče proizvod na čist rez, ujednačene komade u malom do srednjem opsegu veličine, voće / vege / određeni sir i orašaste plodove. Sa dve rezervne kutije noževa, sečivima, kaiševima koji seku glave i još mnogo toga, mobilni, 3Ph

Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.

Dobavljač

Registrovan od: 2014

478 Oglasi online

Trustseal icon
Pozvati

Pošalji upit

Zemljaus 
Nemačka
Austrija
Švajcarska
Sjedinjene Američke Države
Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Belgija
Španija
Meksiko
Italija
Holandija
Poljska
Ruska Federacija
Belorusija (Bjelorusija)
Ukrajina
Estonija
Turska
Novi Zeland
Irska
Češka Republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčka
Litvanija
Letonija
Island
Portugal
Brazil
Venecuela
Argentina
Mađarska
Slovačka
Rumunija
Moldavija
Slovenija
Srbija
Crna Gora
Albanija
Hrvatska
Bugarska
Severna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Izrael
Egipat
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japan
Tajland
Malezija
Vijetnam
Kina, Narodna Republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Napomena: Vaš upit će biti proslijeđen svim prodavcima u kategoriji mašina. Na taj način možete dobiti veliki broj ponuda.
Zahtev nije mogla biti poslata. Molimo pokušajte ponovo kasnije.

Telefon & Faks

+44 20 38... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Mašine za preradu voća i povrća Urschel RA A
Mašine za preradu voća i povrća Urschel RA A
Mašine za preradu voća i povrća Urschel RA A
Mašine za preradu voća i povrća Urschel RA A
Mašine za preradu voća i povrća Urschel RA A
Mašine za preradu voća i povrća Urschel RA A
Mašine za preradu voća i povrća Urschel RA A
Mašine za preradu voća i povrća Urschel RA A
Mašine za preradu voća i povrća Urschel RA A
Mašine za preradu voća i povrća Urschel RA A
Mašine za preradu voća i povrća Urschel RA A
Mašine za preradu voća i povrća Urschel RA A
Mašine za preradu voća i povrća Urschel RA A
Mašine za preradu voća i povrća Urschel RA A
more images
Holandija Oosterhout
1.468 km
Mašine za preradu voća i povrća
UrschelRA A
Pozvati
Mali oglas
Yamato ADW-714-SWH višeglava vaga Yamato ADW-714-SWH multihead weigher
Yamato ADW-714-SWH višeglava vaga Yamato ADW-714-SWH multihead weigher
Yamato ADW-714-SWH višeglava vaga Yamato ADW-714-SWH multihead weigher
Yamato ADW-714-SWH višeglava vaga Yamato ADW-714-SWH multihead weigher
Yamato ADW-714-SWH višeglava vaga Yamato ADW-714-SWH multihead weigher
Yamato ADW-714-SWH višeglava vaga Yamato ADW-714-SWH multihead weigher
Yamato ADW-714-SWH višeglava vaga Yamato ADW-714-SWH multihead weigher
Yamato ADW-714-SWH višeglava vaga Yamato ADW-714-SWH multihead weigher
Yamato ADW-714-SWH višeglava vaga Yamato ADW-714-SWH multihead weigher
Yamato ADW-714-SWH višeglava vaga Yamato ADW-714-SWH multihead weigher
Yamato ADW-714-SWH višeglava vaga Yamato ADW-714-SWH multihead weigher
Yamato ADW-714-SWH višeglava vaga Yamato ADW-714-SWH multihead weigher
Yamato ADW-714-SWH višeglava vaga Yamato ADW-714-SWH multihead weigher
Yamato ADW-714-SWH višeglava vaga Yamato ADW-714-SWH multihead weigher
Yamato ADW-714-SWH višeglava vaga Yamato ADW-714-SWH multihead weigher
more images
Holandija Emmeloord
1.481 km
Yamato ADW-714-SWH višeglava vaga
YamatoADW-714-SWH multihead weigher
Pozvati
Mali oglas
Sekač / kockalica Urschel RA A
Sekač / kockalica Urschel RA A
Sekač / kockalica Urschel RA A
more images
Ujedinjeno Kraljevstvo Midsomer Norton
1.926 km
Sekač / kockalica
UrschelRA A
Pozvati
Mali oglas
Kockalica / sečka Urschel RA-D
Kockalica / sečka Urschel RA-D
Kockalica / sečka Urschel RA-D
Kockalica / sečka Urschel RA-D
Kockalica / sečka Urschel RA-D
Kockalica / sečka Urschel RA-D
more images
Poljska Białobrzegi
769 km
Kockalica / sečka
UrschelRA-D
Pozvati
Mali oglas
Ekran pojas štampa ISAR ISP 950
Ekran pojas štampa ISAR ISP 950
Ekran pojas štampa ISAR ISP 950
Ekran pojas štampa ISAR ISP 950
more images
Nemačka Freilassing
753 km
Ekran pojas štampa
ISARISP 950
Pozvati
Mali oglas
ROLO KONTEJNER TROLEJBUS TROLEJBUSA TROLEJBUSA TROLEJBUSA TROLEJBUSA KAMINHOL Schrey RW-3155ü
ROLO KONTEJNER TROLEJBUS TROLEJBUSA TROLEJBUSA TROLEJBUSA TROLEJBUSA KAMINHOL Schrey RW-3155ü
ROLO KONTEJNER TROLEJBUS TROLEJBUSA TROLEJBUSA TROLEJBUSA TROLEJBUSA KAMINHOL Schrey RW-3155ü
ROLO KONTEJNER TROLEJBUS TROLEJBUSA TROLEJBUSA TROLEJBUSA TROLEJBUSA KAMINHOL Schrey RW-3155ü
ROLO KONTEJNER TROLEJBUS TROLEJBUSA TROLEJBUSA TROLEJBUSA TROLEJBUSA KAMINHOL Schrey RW-3155ü
ROLO KONTEJNER TROLEJBUS TROLEJBUSA TROLEJBUSA TROLEJBUSA TROLEJBUSA KAMINHOL Schrey RW-3155ü
ROLO KONTEJNER TROLEJBUS TROLEJBUSA TROLEJBUSA TROLEJBUSA TROLEJBUSA KAMINHOL Schrey RW-3155ü
ROLO KONTEJNER TROLEJBUS TROLEJBUSA TROLEJBUSA TROLEJBUSA TROLEJBUSA KAMINHOL Schrey RW-3155ü
ROLO KONTEJNER TROLEJBUS TROLEJBUSA TROLEJBUSA TROLEJBUSA TROLEJBUSA KAMINHOL Schrey RW-3155ü
ROLO KONTEJNER TROLEJBUS TROLEJBUSA TROLEJBUSA TROLEJBUSA TROLEJBUSA KAMINHOL Schrey RW-3155ü
more images
Nemačka Moers
1.354 km
ROLO KONTEJNER TROLEJBUS TROLEJBUSA TROLEJBUSA TROLEJBUSA TROLEJBUSA KAMINHOL
SchreyRW-3155ü
Pozvati
Mali oglas
Mašina za zaptivanje Comaco AGM3 can seamer
more images
Holandija Heerhugowaard
1.531 km
Mašina za zaptivanje
ComacoAGM3 can seamer
Pozvati
Mali oglas
Mašina za preradu mesa JBT FMC FoodTech A146
Mašina za preradu mesa JBT FMC FoodTech A146
Mašina za preradu mesa JBT FMC FoodTech A146
Mašina za preradu mesa JBT FMC FoodTech A146
more images
Ujedinjeno Kraljevstvo Cambridge
1.790 km
Mašina za preradu mesa
JBT FMC FoodTechA146
Provereni trgovac
Pozvati
Mali oglas
Kuvalo za kuvanje sa emulzifierom Auriol M500VBEX
Kuvalo za kuvanje sa emulzifierom Auriol M500VBEX
Kuvalo za kuvanje sa emulzifierom Auriol M500VBEX
Kuvalo za kuvanje sa emulzifierom Auriol M500VBEX
Kuvalo za kuvanje sa emulzifierom Auriol M500VBEX
Kuvalo za kuvanje sa emulzifierom Auriol M500VBEX
Kuvalo za kuvanje sa emulzifierom Auriol M500VBEX
Kuvalo za kuvanje sa emulzifierom Auriol M500VBEX
more images
Ujedinjeno Kraljevstvo Misterton
1.904 km
Kuvalo za kuvanje sa emulzifierom
AuriolM500VBEX
Provereni trgovac
Pozvati
Mali oglas
Proizvodnja mleka i mleka
Proizvodnja mleka i mleka
more images
Danska Thisted
1.678 km
Proizvodnja mleka i mleka
Provereni trgovac
Pozvati