OP1000HSE
Haj-lift berači
Toyota
OP1000HSE
VB plus PDV
Godina proizvodnje
2005
Stanje
Polovno
Lokacija
Köln
Podaci o mašini
- Oznaka mašine:
- Haj-lift berači
- Proizvođač:
- Toyota
- Model:
- OP1000HSE
- Godina proizvodnje:
- 2005
- Stanje:
- polovno
- Radni sati:
- 2.898 h
Cena i lokacija
VB plus PDV
- Izdavanje:
- moguće je
- Lokacija prodavca:
- Hansestrasse 103, 51149 Köln, Nemačka
Pozvati
Tehnički detalji
- Nosivost:
- 1.000 kg
- Visina dizanja:
- 6.075 mm
- Građevinska visina:
- 2.750 mm
- Dužina viljuške:
- 1.000 mm
- Tip pogona:
- Elektro
Detalji ponude
- ID oglasa:
- A17561138
- Referentni broj:
- Ažuriranje:
Opis
Visoko-lift red berači
Težište opterećenja: 500
Gijdpfxju D Svwj Apfet
Stanje Tehnički: normalno
Baterija Volt: 48V
Baterija Ah: 465Ah
Baterija Godina marke: 2007
Rotirajući svetionik, 2 komada, radna svetla
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Težište opterećenja: 500
Gijdpfxju D Svwj Apfet
Stanje Tehnički: normalno
Baterija Volt: 48V
Baterija Ah: 465Ah
Baterija Godina marke: 2007
Dobavljač
Napomena: Besplatno se registrujte ili prijavite, da biste pristupili svim informacijama.
Registrovan od: 2022
43 Oglasi online
Pošalji upit
Telefon & Faks
+49 2203 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Częstochowa
768 km
JungheinrichEKM 202
JungheinrichEKM 202
Mali oglas
Velen
1.364 km
Tamnoplave prikolice
WMTD40/8,0 x 3,0
WMTD40/8,0 x 3,0
Velen
1.364 km
Teške prikolice
WMTD30/7,0 x 2,5
WMTD30/7,0 x 2,5
Hardinxveld-Giessendam
BT VCE 150 A
BTVCE 150 A
BTVCE 150 A