Still RX60-50
Godina proizvodnje
2011
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Oldenburg Nemačka
Električni viljuškar za 4 točka Still RX60-50
more Images
Still RX60-50
Still RX60-50
Still RX60-50
Still RX60-50
Still RX60-50
Still RX60-50
Still RX60-50
Still RX60-50
Still RX60-50
Still RX60-50
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Električni viljuškar za 4 točka
Proizvođač:
Still
Model:
RX60-50
Broj mašine:
516329B00051
Godina proizvodnje:
2011
Stanje:
polovno
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Radni sati:
5.347 h
Cena i lokacija
Izdavanje:
moguće je
Lokacija prodavca:
Fuldastr. 32, 26135 Oldenburg, Nemačka Nemačka
Pozvati
Tehnički detalji
Nosivost:
5.000 kg
Visina dizanja:
4.670 mm
Slobodno podizanje:
1.470 mm
Vrsta goriva:
električni
Tip jarma:
triplex
Građevinska visina:
2.330 mm
Širina nosivog rama viljuškara:
1.300 mm
Dužina viljuške:
1.600 mm
Prazna masa vozila:
9.080 kg
Ukupna dužina:
2.700 mm
Tip pogona:
Elektro
Radna širina:
1.400 mm
Detalji ponude
ID oglasa:
A21924303
Referentni broj:
ES0040
Ažuriranje:
Opis
Elektro viljuškar sa 4 točka
Broj šasije: 516329B00051
Težište: 500
Širina viljuške: 130 mm
Debljina viljuške: 60 mm
ISO klasa: ISO klasa 4 = 5.000 - 10.000 kg
Tip jarbola: Triplex
Stanje: Spreman za upotrebu i potpuno funkcionalan
Gedsy Scrtjpfx Akwoit
Tehničko stanje: dobro
Prednje gume tip: Superelastične
Prednje gume dimenzija: 28x12.5-15
Prednje gume stanje: 80 - 100%
Zadnje gume tip: Superelastične
Zadnje gume dimenzija: 21x8-9
Zadnje gume stanje: 40 - 60%
Baterija napon: 80V
Godina proizvodnje baterije: 2011
Stanje baterije: 40 - 60%