SCHULER SP250-1.6-1.6 sn.84/20.5917
Godina proizvodnje
1985
Stanje
Polovno
Lokacija
Strassberg Nemačka
Presa sa dve kolone SCHULER SP250-1.6-1.6 sn.84/20.5917
more Images
YouTube video
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Presa sa dve kolone
Proizvođač:
SCHULER
Model:
SP250-1.6-1.6 sn.84/20.5917
Godina proizvodnje:
1985
Stanje:
polovno
Cena i lokacija
Lokacija prodavca:
Kreuzsteig 6, 72479 Strassberg, Nemačka Nemačka
Opis
Ukupna pritisna snaga: 250 t
Hod klipa: 70 / 250 mm
Podešavanje klipa: 160 mm
Izbacač u klipu: 20 t
Hod izbacivača u klipu: 10 mm
Ugradna visina (donji hod, gornje podešavanje): 520 mm
Bočno rastojanje između stubova: 1.300 mm
Površina stola za stezanje cca: 1.600 x 1.600 mm
Površina klipa za stezanje cca: 1.600 x 1.600 mm
Broj hodova u minuti: 0 - 50 min-1
Potrebna snaga: 33 kW
Visina iznad poda cca: 5.500 mm
Težina mašine cca: 58 t
Valjkasti dovod
Širina trake: 1.250 mm
Maksimalna debljina trake: 0,3 - 1,6 mm