STVD-50-30-STD
Pneumatski cilindri
Parker
STVD-50-30-STD
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede
Podaci o mašini
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
- Lokacija prodavca:
- Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Nemačka
- A4545517
- Referentni broj:
- Ažuriranje:
- последњи пут дана 12.06.2024
Opis
-Proizvođač: Parker, stoper cilindar
-Tip: STVD-50-30-STD
-Moždani udar: 25 mm
-Piston: Ø 50 mm
-Piston šipka: Ø 32 mm
-Dimenzije: 185/112/H95 mm
Gisdpfx Aofm A Uqskwet
-Težina: 1.80 kg
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
-Tip: STVD-50-30-STD
-Moždani udar: 25 mm
-Piston: Ø 50 mm
-Piston šipka: Ø 32 mm
-Dimenzije: 185/112/H95 mm
Gisdpfx Aofm A Uqskwet
-Težina: 1.80 kg
Pošalji upit
Telefon & Faks
+49 4402 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Kežmarok
571 km
BAZ sa 4 vretena sa koordinatnim stolom
CosmecNR/E
CosmecNR/E
Mali oglas
Wiefelstede
1.395 km
Krivudavi motor 8.5 Nm 500 rpm