OTT 300K100 polični pres
dužina police: 255 cm
širina: 135 cm
prolaz između polica: 350 mm
police lepe zlatne, ali imaju jednu udubljenje prečnika oko 3 cm
električno grejanje
Gijdpfx Aoyh H Uyskwjt
dijametar klipova: 100 mm, 4 klipa
težina oko 3,2 t
mašina na lageru, mogućnost provere
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
dužina police: 255 cm
širina: 135 cm
prolaz između polica: 350 mm
električno grejanje
Gijdpfx Aoyh H Uyskwjt
težina oko 3,2 t
Dobavljač
Napomena: Besplatno se registrujte ili prijavite, da biste pristupili svim informacijama.
Registrovan od: 2016
76 Oglasi online
Pošalji upit
Telefon & Faks
+48 61 10... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Miastko
1.149 km
Pres za furnir
OTT300K100
OTT300K100
Mali oglas
Siedlce
911 km
Klizna stolna testera, bodovanje mašina sa bodovanje mašina
CORMAKMJ45-KB4 (3200)
CORMAKMJ45-KB4 (3200)
Nemačka
1.157 km
Stojeća panelna testera Elcon 215 DSX
Elcon215 DSX
Elcon215 DSX
Rödermark
Prenosiva TIG-DC mašina za zavarivanje
OERLIKONCITIG 1500 DC
OERLIKONCITIG 1500 DC
Kłodawa
Sandig mašina
HOUFEKRR 630 mm
HOUFEKRR 630 mm