MORI SEIKI NH 5000/40
2003
Specifikacije:
Gujdsvuql Uopfx Akwsb
x-putovanja 630 mm
I-putovanje 600 mm,
Z-putovanje 670 mm
Držač za alat BT 40
Brzine vretena - beskonačno promenljive 14000 o / min
Promena palete. sa rotacionim indeksiranje stolom 360k1 razred 2
maks. radni predmet težina 500 kg
Alat za promenu uređaja 60 puta
Veličina stola 500 k 500 mm
Ukupna potreba za napajanjem 56 kV
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
MORI SEIKI NH 5000/40
2003
Specifikacije:
Gujdsvuql Uopfx Akwsb
x-putovanja 630 mm
I-putovanje 600 mm,
Z-putovanje 670 mm
Držač za alat BT 40
Veličina stola 500 k 500 mm
Pošalji upit
Telefon & Faks
+49 6074 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Malsch
1.111 km
Machining Center - horizontalno
MORI SEIKINH 5000-40
MORI SEIKINH 5000-40
Mali oglas
Zuchwil
1.104 km
Automatska leta
STAR MicronicsSA-12
STAR MicronicsSA-12
Düsseldorf
Obrada
MORI SEIKINH 5000 DCG 40
MORI SEIKINH 5000 DCG 40
Mađarska
369 km
Horizontalni machining centar
MORI SEIKINH-5000 40
MORI SEIKINH-5000 40
Oberhausen
Obrada
LAGUNL 1400
LAGUNL 1400
Buzica
503 km
MORI SEIKI NH5000-40
MORI SEIKINH5000-40
MORI SEIKINH5000-40
Calerno
841 km
Horizontalna obradni centar
Mori SeikiNH-5000 DCG/40
Mori SeikiNH-5000 DCG/40
Ellwangen (Jagst)
994 km
Frezerka sa pomičnim postoljem X = 4.000 mm