Mitsui MSG-250H2 MSG-250H2
Godina proizvodnje
1990
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Tata Mađarska
Mašina za ravno brušenje Mitsui MSG 25H2 Mitsui MSG-250H2 MSG-250H2
more Images
Mitsui MSG-250H2 MSG-250H2
Mitsui MSG-250H2 MSG-250H2
Mitsui MSG-250H2 MSG-250H2
Mitsui MSG-250H2 MSG-250H2
Mitsui MSG-250H2 MSG-250H2
Mitsui MSG-250H2 MSG-250H2
Mitsui MSG-250H2 MSG-250H2
Mitsui MSG-250H2 MSG-250H2
Mitsui MSG-250H2 MSG-250H2
Mitsui MSG-250H2 MSG-250H2
Mitsui MSG-250H2 MSG-250H2
Mitsui MSG-250H2 MSG-250H2
Mitsui MSG-250H2 MSG-250H2
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Mašina za ravno brušenje Mitsui MSG 25H2
Proizvođač:
Mitsui MSG-250H2
Model:
MSG-250H2
Godina proizvodnje:
1990
Stanje:
veoma dobro (polovno)
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cena i lokacija
Lokacija:
2890 Tata, Magyarország Mađarska
Pozvati
Tehnički detalji
Snaga:
1,5 kW (2,04 KS)
Ulazni napon:
200 V
Detalji ponude
ID oglasa:
A19438606
Referentni broj:
ct2203
Ažuriranje:
Opis
Mitsui precizna ravna brusilica
Proizvođač: Mitsui MGG CO.LTD
Gujdpswviarjfx Akwjb
Model: MSG-250H2
Godina proizvodnje: 1990-6
Širina stola: 200 mm
Dužina stola: 480 mm
Maksimalni uzdužni hod stola: 520 mm
Maksimalni poprečni hod stola: 250 mm
Brzina kretanja stola: 5–20 m/min
Pomak:
Po obrtaju: 6 mm
Po podeli: 0,02 mm
Poprečni pomak:
Po obrtaju: 6 mm
Po podeli: 0,01 mm
Broj obrtaja brusne osovine: 2900 o/min, 50 Hz
Dimenzije stola: 1385 x 285 mm
Magnetni sto: 300 x 130 x 100 mm
Uređaj za hlađenje
Maksimalna visina od površine stola do središta brusnog točka: 400 mm
Standardni prečnik brusnog točka: 205 mm
Širina brusnog točka: 20 mm
Prečnik otvora brusnog točka: 31,75 mm
Električna snaga: 2 KS, 1,5 kW, 4-polni, 200 V, trofazni
Težina (pribl.): 1105 kg
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Dobavljač
Registrovan od: 2013
280 Oglasi online
Pozvati
Pošalji upit
Zemljaus
Nemačka
Austrija
Švajcarska
Sjedinjene Američke Države
Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Belgija
Španija
Meksiko
Italija
Holandija
Poljska
Ruska Federacija
Belorusija (Bjelorusija)
Ukrajina
Estonija
Turska
Novi Zeland
Irska
Češka Republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčka
Litvanija
Letonija
Island
Portugal
Brazil
Venecuela
Argentina
Mađarska
Slovačka
Rumunija
Moldavija
Slovenija
Srbija
Crna Gora
Albanija
Hrvatska
Bugarska
Severna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Izrael
Egipat
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japan
Tajland
Malezija
Vijetnam
Kina, Narodna Republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Zahtev nije mogla biti poslata. Molimo pokušajte ponovo kasnije.
Telefon & Faks
+36 34 81... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
CNC vrtenje i glodanje centar EMCO Hyperturn 665 MC Plus
more images
Austrija Jakling
570 km
CNC vrtenje i glodanje centar
EMCOHyperturn 665 MC Plus
Provereni trgovac
Mali oglas
Merna stanica za grubost i merenje konture HOMMEL-Etamic JENOPTIK Wavesystem T 8000 RC
Nemačka Nemačka
1.157 km
Merna stanica za grubost i merenje konture
HOMMEL-EtamicJENOPTIK Wavesystem T 8000 RC
Cilindrične mašine za mlevenje TOS Prague BUC63/ 3000 CNC
Češka Republika Češka Republika
821 km
Cilindrične mašine za mlevenje
TOS PragueBUC63/ 3000 CNC
Ekonomiиna mašina za lasersko rezanje Bodor A3 1500W
Meksiko México
10.565 km
Ekonomiиna mašina za lasersko rezanje
BodorA3 1500W