Htt Wtö-Rg 1000-40-1-X-H na prodaju (119.891)
Nemačka Termalno ulje grejač
HTTwtö-rg 1000-40-1-X-H
Pegnitz Mašine za kalup za ubrizgavanje - potpuno električne
ArburgArburg 470H 1000-400 Hidrive inkl. Multilift H, 2012
Remscheid Komponenta
SchunkSRH + 40-WP / 30061820 + 2 x PZN 125-1 / 30043071 !
Dreieich Radijalna bušilica
BERGONZITR 40 - 1000 H
Bern Cilindrična brusilica
KELLENBERGERUR-H 305 x 1000
Wiefelstede Poklopac rezervoara za giljotinu za lim
AtlanticHMG 400 x 1 H
Neukamperfehn Workbench Workbench sto za pakovanje
Jung Heinrich // Abmessung:2980 x 938-946 x 1000 mm (B x H x T)
Wiefelstede Viljuљke
unbekannt120 x 40 Länge 1000 mm
Rödermark T-slot sto za stezanje
Unbekannt1000 x 760 x H 480
Nordhorn Mrežasti rešetke | Prešani rešetke
Gitterroste 1.400 x 1.000 x 40 mm- Maschung 35/35 - 10 Stück vorhanden
Neukamperfehn High-bay magacinska paleta crossbeam
Jung Heinrich Esmena / K: 110 x 40 mm/ lichte Weite: 1.100 mm
Neukamperfehn Workbench Workbench Sto za radni sto
SSI Schäfer PR600 /2.580 x 1000 x 938mm/Traversen 2.400 mm / verzinkt/lichtgrau
Vienna Kotao na drvnu sečku
2 x FrölingTurbomat 500 kW Hackschnitzelkessel – 1000 kW Kaskadenanlage
Radeberg Pumpa za spiralno kućište hemijska standardna pumpa
KSB 7,5kW ; 6m³/h ; 25mKWPK 40-315 Edelstahl 1.4593 Duplex
Italija 2002 DEMAG Ergotech 1000/1400 - 11500
DEMAGErgotech 1000/1400 - 11500
HETEREN Kamion sa kranom
VolvoFH 540 8x4 HMF 5020-K6 + FJ 1000-K5
Dzierżoniów Cilindrična brusilica
SZLIFIERKA do wałków TOS HISTIVAR BUBBUB 40 x 1500
Neukamperfehn Kutije za slaganje Kutije za skladištenje Metalna kutija
SSI Schäfer Traka 14-6 / 1 Stück /Abm.: 600 x 400 x 120 mm (LxBxH)
Neukamperfehn Workbench okvir workbench sto za pakovanje
Vogelsang // Abm. 2860 x 900 x 1000 mm( B x H x T )
Remscheid Upravljačka jedinica
Feucht Centar za strugom T240
ROMIT 240 x 1000
Brno-město Cilindrična brusilica
TOS HostivařBHU 40/1000
Essen Kotao
Loos640 kg/h x 13 bar