Comec 1.650 X Ø 165 Mm na prodaju (115.506)
Nemačka Zamenljivi štandovi za presvlake (2 računara)
COMEC1.650 x Ø 165 mm
COMEC1.650 x Ø 165 mm
COMEC1.650 x Ø 165 mm
Neukamperfehn Sigma Profil Čelični nosač zraka CS
Profillänge: 1.650 mm / CS-Sigma.:200 x 65 x 18 mm / sendzimir verzinkt
Wiefelstede Grejanje band grejanje rukava
ErgeØ165 x 100 mm 2500 W
Babberich CNC lathe Ø 1400 x 13,000 mm
IRLE GermanyIWDS 1000 CNC
Babberich CNC lathe Ø 1135 x 2000 mm
ProKingLC450
Wiefelstede Valjaci pokretnih traka Transport valjaci
unbekannt**Ø 56 x 335 mm
Danska Strug Ø 2000 x 35.000 x 63 t
SKODASUT 200 TD
Hessisch Lichtenau 3-viljni klinasti stezni tokarilčki steznik Ø 165 mm – Kao nov, stezni tokarilčki steznik sa snažnim
SMW AUTOBLOKHGF 160-45-3 HI GRIP
Wiefelstede Prenosnik 31 : 1
unbekanntWelle Ø 20 x 50 mm / Ø 30 x 25 mm
Wiefelstede Pneumatici od pune gume sa felnom, 2 komada
unbekanntØ 420 x 95 mm
unbekanntØ 420 x 95 mm
Wiefelstede Lučna cev 90° 44 komada
unbekanntØ 114 mm x 4,6 mm
Wiefelstede Luk cevi 90° 13 komada
unbekanntØ 139,7 x 4 mm
Nemačka Izmenljivi okviri za makaze (3 kom.)
DEMPEWOLF/FIMI1.560 x Ø 280 mm
DEMPEWOLF/FIMI1.560 x Ø 280 mm
unbekanntØ 420 x 80 mm
Wiefelstede Prigušivač
cimmeØ 336 x 1790 mm
Wiefelstede Transportna rolnica za pokretni trak
unbekanntØ 100 x 1800 mm
unbekanntØ 99 x 1800 mm gummiert
Wiefelstede Transportna rola sa reznom napravom
unbekanntØ 327 x 1800 mm gummiert
Wiefelstede Nosač valjaka za mašinu za pakovanje
unbekanntØ 148 x 1600 mm
unbekanntØ 75 x 1700 mm
unbekanntØ 150 x 2040 mm