VAR-5000-11-J
Komprimovani prijemnik vazduha
LandReko
VAR-5000-11-J
Fiksna cena plus PDV
Godina proizvodnje
2024
Stanje
Novo
(potpuno funkcionalan)
Lokacija
Bochum
Podaci o mašini
- Oznaka mašine:
- Proizvođač:
- LandReko
- Model:
- VAR-5000-11-J
- Godina proizvodnje:
- 2024
- Stanje:
- novo
- Funkcionalnost:
- potpuno funkcionalan
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
- Lokacija:
- Bochum, Nemačka
Tehnički detalji
- Kapacitet rezervoara:
- 5.000 l
- Ukupna širina:
- 1.310 mm
- Ukupna visina:
- 5.060 mm
- Ukupna težina:
- 794 kg
- Radni pritisak:
- 11 bar
- Pritisak (maks.):
- 11 bar
- Spoj za komprimovani vazduh:
- 11 bar
- Pritisak:
- 11 bar
- Temperatura:
- -20 °C
Opis
Giodpfxer En Tae Akwet
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Giodpfxer En Tae Akwet
Pošalji upit
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Forst
1.108 km
80.000 litara rezervoar za dizel / rezervoar za lož ulje
BARTH
BARTH
Mali oglas
Suffolk
1.754 km
In-line mašina za pranje ležišta za poslužavnike
IWM Industrial Washing MachinesCrusader 600 SP
Kaunas
Kompresor za šrafove
Atlas CopcoZT132VSD-FF
Atlas CopcoZT132VSD-FF
Wöllstadt
Tunel za skupljanje B
minipack-torreTunnel 70 B
minipack-torreTunnel 70 B
Mleczków
825 km
Trakasti transporteri
Forderband Transportband ConveyorConveyor
Hamburg
Trejsealer
AMTECTRS A12-S
AMTECTRS A12-S
Forst
Mleczków
825 km
Pokretna traka
Forderband Transportband Conveyor
Oelde
Almig Promenljiva 35 Vijak kompresor
AlmigVariable 35
AlmigVariable 35
Misterton
Linearna vaga
EasiweighACE 2V
EasiweighACE 2V