LandReko SCP 550-12
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Novo
Lokacija
Bochum Nemačka
PRITISAK KOJI PUCA U KABINU I KABINU LandReko SCP 550-12
more Images
LandReko SCP 550-12
LandReko SCP 550-12
LandReko SCP 550-12
LandReko SCP 550-12
LandReko SCP 550-12
LandReko SCP 550-12
LandReko SCP 550-12
LandReko SCP 550-12
LandReko SCP 550-12
LandReko SCP 550-12
LandReko SCP 550-12
LandReko SCP 550-12
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
PRITISAK KOJI PUCA U KABINU I KABINU
Proizvođač:
LandReko
Model:
SCP 550-12
Stanje:
novo
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija:
Bochum, Nemačka Nemačka
Opis
Tehnička specifikacija:
-zapremina komore: 550 litara
-Radni poslužavnik: 1150 x 700 x 550 mm,
-kapacitet čišćenja: do 20 m2/ h
-Težina 220 kg
-napajanje: 230V ~ / 50Hz
-Nominalni operativni pritisak: do 12 bara
-Stepen čišćenja: SA-3.0 (veoma duboka i obimna korozija)
-vazdušni zahtev: 1000 l/min (za 4.0 mm mlaznice)
-Maksimalni protok vazduha: do 7.500 l/min
Gjdpfx Akoft Srgeweit
Podržani prečnik mlaznice: od 2 do 10 mm
-ventil za mlevenje: CLEMCO
-materijal za mlaznicu: volframni karbid
Dimenzije vida: 220 x 730 [mm] - Vidno staklo
-Opterećenje radne tabele: do 250 kg
-Osvetljenje: LED, podesivo u rasponu od +/- 90 stepeni (dva dela)
-Zaštita premaza: Premaz u prahu
-radna temperatura: 10 do + 50 stepeni Celzijusa
-Deljena radna tabela: Da
-Inspekcijski ventil: Da
-Težina: 220 kg
Slika prikazuje primer za konfiguraciju kotla koji puca pod pritisak SCP-550-12
PONUDA OBUHVATA:
-Pritisak na kabinu SCP-550-12
-boron karbide mlaznica: 2, 2.5, 3, 3,5 ili 4 mm (opciono)