KELLENBERGER Kel-Varia UR225-1500 1-2-6-7
Godina proizvodnje
2002
Stanje
Polovno
Lokacija
Kirchheim unter Teck Nemačka
Cilindrična mašina za mlevenje - Univerzalna KELLENBERGER Kel-Varia UR225-1500 1-2-6-7
more Images
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Cilindrična mašina za mlevenje - Univerzalna
Proizvođač:
KELLENBERGER
Model:
Kel-Varia UR225-1500 1-2-6-7
Godina proizvodnje:
2002
Stanje:
polovno
Cena i lokacija
Lokacija:
73230 Kirchheim Nemačka
A17404443
Referentni broj:
1056-M24Vari
Ažuriranje:
Opis
Prečnik brušenja 450 mm
Dužina brušenja 1500 mm
Visina centra 225 mm
Kontrola FAGOR
OPREMU
-T1 500mm prečnik tocila
-T2 400mm prečnik tocila
-T6 unutrašnji brušenje uređaj
-T7 unutrašnji brušenje uređaj
-Vreteno motora vodenim hlađenjem 9.8KV
-Marposs Alat Merenje
-Aktivno uzdužno pozicioniranje
-Kel-Set
-GAP na TKSNUMKS i TKSNUMKS od ELASO integrisan u
Kontrolni interfejs
-GAP na T3 / T4 preko senzora fluida
-Polu-automatsko balansiranje od ELASO integrisan u kontrolnoj površini
za T1 / T2
-Konjić hidraulični sa finim podešavanjem +/150 mi
-Oblačenje uređaj na donjem stolu na radnog predmeta vretena strani
-Oblačenje uređaj na donjem stolu na strani konjića
-oblačenje uređaj na gornjem stolu
-Novi servis- i user-friendli stanovanje
DODATAKA:
radni predmet glava sa direktnim pogonom
* Preporučuje se za ne-cilindrično brušenje
* Radni predmet težina leti maks. 75kg
* Radni predmet težina između vrhova 150kg
* Vodeno hlađenje
* MK5 u kombinaciji sa kratkim držačem konusa DIN 55026
* Orijentisana vreteno drži
* Fiksni dno
B-osa sa direktnim pogonom vrh visine 225mm