KELLENBERGER 1000 U
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Karben Nemačka
Cilindrična brusilica KELLENBERGER 1000 U
more Images
KELLENBERGER 1000 U
KELLENBERGER 1000 U
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Cilindrična brusilica
Proizvođač:
KELLENBERGER
Model:
1000 U
Stanje:
veoma dobro (polovno)
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cena i lokacija
Lokacija:
Robert-Bosch-Str. 28, 61184 Karben, Deutschland Nemačka
A21128112
Referentni broj:
Opis
KELLENBERGER
PRECIZNA UNIVERZALNA MAŠINA ZA KRUŽNO BRUŠENJE
TIP: 1000 U
GODINA PROIZVODNJE: 2000
DELOMIČNA GENERALNA OBNOVA: 2026
Visina oslonca: 175 mm
Dužina brušenja: 1000 mm
Oprema:
- Standardni pribor
- Standardni steznik za obradak MK5 sa adapter prirubnicom DIN 55027, veličina 5
- Zaštitni poklopac protiv prskanja za isti
- Konjić sa mikro-podešavanjem, MK4
- Uređaj za unutrašnje brušenje sa zaštitnim poklopcem za brusnu glavu
D: 80 mm za remenski pogonjene vretena
- FISCHER vreteno za unutrašnje brušenje tip HJN 842, uključujući 4 brusne osovine po izboru
- Stezna glava HJNZ 42
- Uređaj za podmazivanje maglom za HJN-vretena
- STREULI magnetno-papirna filterska jedinica, tip: SPB 2
- Dovod rashladne tečnosti kroz vreteno obratka
- HEIDENHAIN digitalni uređaj za merenje dužine na X i Z osi
- Sinusni lenjir na stezniku za obradak, uključuje centrirajuću osovinu MK5
- Permanentno magnetno stezno lice, D: 200 mm
- Trovilasto stezno lice, D: 160 mm
- Četvorovilasto stezno lice, D: 160 mm
- Uređaj za stezanje Schaublin čaura B32
- Set steznih čaura B32, D: 1,0–30,0 mm, korak 0,5 mm (59 kom)
- Merni graničnik za zakretanje stola sa indikatorskim satom 0,01 mm