DMC USK 1350 M3 sander širokog pojasaDMC
USK 1350 M3
DMC USK 1350 M3 sander širokog pojasa
DMC
USK 1350 M3
Fiksna cena plus PDV
Godina proizvodnje
2011
Stanje
Polovno
Lokacija
Miechucino
Podaci o mašini
- Oznaka mašine:
- Proizvođač:
- DMC
- Model:
- Godina proizvodnje:
- 2011
- Stanje:
- skoro kao nov (polovno)
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
- Lokacija:
- Moujsz 51A, 83-334 Miechucino, Polska
Opis
- Italijanska proizvodnja
- Poprečni agregat takozvani narednik
- godina proizvodnje 2011
- električni i pneumatski ionizer
TEHNIČKI PARAMETRI:
širina mlevenja 1350 mm
visina mlevenja 4-170 mm
minimalna dužina radnog dela 365 mm
vakum sto
1 agregat:
poprečna traka, takozvani narednik
snaga motora 12 kW
Drugi agregat:
gumeno okno
tvrdoća 95 obala
prečnik 240 mm
snaga motora 18,5 kW
Treći agregat:
gumeno okno
tvrdoća od 55 obala
otvor prečnika 300 mm
snaga motora 15 kW
4 agregata:
pneumatska cipela
snaga motora 15 kW
5 agregata - četka za čišćenje - 2,2 kW
6 agregat - duvanje
duvanje na traku
pneumatske oscilacije
brzina feeda 2,5 - 18 m / min
napetost pneumatskih kaiševa
podešavanje električne visine
spigoti prečnika 3 x 200 mm, 8 x 80 mm,
2 x 160 mm, 1 x 150 mm
Gbsdpfsgr Er Sox Apfol
dimenzije transporta (dužina / širina / visina) 370/250/250 cm
težina 5000 kg
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
- Italijanska proizvodnja
- godina proizvodnje 2011
TEHNIČKI PARAMETRI:
širina mlevenja 1350 mm
visina mlevenja 4-170 mm
vakum sto
1 agregat:
snaga motora 12 kW
Drugi agregat:
tvrdoća 95 obala
prečnik 240 mm
snaga motora 18,5 kW
Treći agregat:
tvrdoća od 55 obala
otvor prečnika 300 mm
snaga motora 15 kW
4 agregata:
pneumatska cipela
snaga motora 15 kW
6 agregat - duvanje
duvanje na traku
pneumatske oscilacije
brzina feeda 2,5 - 18 m / min
napetost pneumatskih kaiševa
podešavanje električne visine
2 x 160 mm, 1 x 150 mm