VFFS-MW H10-P60M2
Kompaktni VFFS sistem
AMTEC
VFFS-MW H10-P60M2
Godina proizvodnje
2025
Stanje
Novo
Lokacija
Hamburg
Podaci o mašini
- Oznaka mašine:
- Kompaktni VFFS sistem
- Proizvođač:
- AMTEC
- Model:
- VFFS-MW H10-P60M2
- Godina proizvodnje:
- 2025
- Stanje:
- novo
Cena i lokacija
- Lokacija:
- Hamburg
- A18721771
- Referentni broj:
- GE-VW0506-KH10-P60M2
- Ažuriranje:
Opis
VFFS mašina sa 10-glavom višeslojnom vagom za rasute materijale i granule. Kompaktan dizajn bez okvira platforme. Pogodan za izradu leđa-šav cevastih kese, umetka stand-up kesice (umetak alat potrebno) ILI piramida u obliku kese (posebna zaptivanje jedinica potrebno). Vertikalna mašina za pakovanje je opremljena: ekranom osetljivim na dodir; PLC; Foto senzor (prepoznavanje oznaka štampe) za zaptivanje / položaj sečenja; pneumatska zaptivna jedinica za završno zaptivanje; Servo motor za poletanje filma; Trakasti štampač za broj serije, datum, rok trajanja. - Specifikacije vaga sa više glava: Broj glava za vaganje: 10 glava za vaganje; Opseg vaganja (pojedinačna masa): 10-1500g; Zapremina po glavi za merenje: 2.5L; Tačnost vaganja: Ks (0,5); Istovar poklopac: dvostruki poklopac; Završna obrada: glatka (opciono nubbed površina); delovi u kontaktu sa proizvodom napravljenim od: AISI 304 (opciono AISI 316 uz doplatu). - Specifikacije VFFS mašina: maks. ciklus mašina u praznom hodu: 60 ciklusa / minutu; Veličina torbe: L (40-300) kV (60-220) mm, (dvostruki film piling za duže vreće moguće); Pogodna širina folije: 140-460mm; delovi u kontaktu sa proizvodom napravljenim od: AISI 304 (opciono AISI 316 uz doplatu); Napajanje: 220V, 50 / 60Hz; Potrošnja struje: 4.1kV; Komprimovani vazduh potreban: 0.4-0.8MPa; Potrošnja komprimovanog vazduha: 0,6m³/min; Dimenzije (DkŠkV): 1780 * 1260 * 2480 mm; Težina: 820kg.
Gijdjv Nm Unepfx Akwst
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Gijdjv Nm Unepfx Akwst
Dobavljač
Napomena: Besplatno se registrujte ili prijavite, da biste pristupili svim informacijama.
Registrovan od: 2006
593 Oglasi online
Pošalji upit
Telefon & Faks
+49 40 33... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Wöllstadt
1.157 km
Mašina za pakovanje u crevne kese B
Impuls PackagingFlowpack VFFS Smart 304 200/420 B
Mali oglas
Nemačka
1.121 km
Vertikalna mašina za prelamanje toka
BoschSVB 2501 A
BoschSVB 2501 A