ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Borken Nemačka
Mašina za ispitivanje materijala ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
more Images
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Mašina za ispitivanje materijala
Proizvođač:
ZwickRoell
Model:
BT1-FR050TH.A1K
Stanje:
veoma dobro (polovno)
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija:
Einsteinstraße 8a, 46325 Borken, Deutschland Nemačka
A19850805
Referentni broj:
Opis
Zwick
Tip: BT1-FR050TH.A1K 50 kN
Zwick/Roell BT1-FR050TH.A1K mašina za ispitivanje materijala – Precizna DMS ispitivanja
Napomena: Računar nije uključen!!
Istaknuto:
Ispitna snaga: 50 kN (zatezanje / pritisak)
Visokoprecizni TC-MODCSCC modul za DMS mernu ćeliju (4- & 6-žilni)
Opseg merenja: 0,2 – 165% nazivnog opterećenja, prikupljanje podataka do 500 Hz
Maksimalna rezolucija: do 297.000 tačaka (pri 50 Hz)
Ponovljiva tačnost pozicioniranja ±10 µm
Brzina poprečne grede: 0,0005 – 600 mm/min
Robusna konstrukcija,
kompaktne dimenzije: visina 1.814–2.688 mm,
širina 936 mm, dubina 722 mm
Nizak nivo buke: 59 dB(A), radna temperatura +10 do +35 °C, vlažnost vazduha 20–90%
Posebnosti:
Idealno za istraživanje i razvoj
ili industrijska ispitivanja materijala
Dimenzije i težina:
Rama za opterećenje:
Ispitna snaga (zatezanje/pritisak): 50 kN
Visina rama: 1.714 mm
Ukupna visina: 1.814 – 2.688 mm
Širina rama: 760 mm
Ukupna širina: 936 mm
Dubina rama: 477 mm
Ukupna dubina: 722 mm
Težina:
Sa elektroničkom jedinicom: 230 kg
Sa tipičnim dodacima: oko 300 kg
Stanje: korišćeno / polovno
Opseg isporuke: (vidi sliku)
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K mašina za ispitivanje
Uputstvo za upotrebu
Gbodpew S Hvzsfx Apfol
(Zadržavamo pravo na izmene i greške u tehničkim podacima!)
Za dodatna pitanja stojimo Vam na raspolaganju telefonom.
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Dobavljač
Registrovan od: 2012
605 Oglasi online
Trustseal icon
Pozvati
Pošalji upit
Zemljaus
Nemačka
Austrija
Švajcarska
Sjedinjene Američke Države
Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Belgija
Španija
Meksiko
Italija
Holandija
Poljska
Ruska Federacija
Belorusija (Bjelorusija)
Ukrajina
Estonija
Turska
Novi Zeland
Irska
Češka Republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčka
Litvanija
Letonija
Island
Portugal
Brazil
Venecuela
Argentina
Mađarska
Slovačka
Rumunija
Moldavija
Slovenija
Srbija
Crna Gora
Albanija
Hrvatska
Bugarska
Severna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Izrael
Egipat
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japan
Tajland
Malezija
Vijetnam
Kina, Narodna Republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Zahtev nije mogla biti poslata. Molimo pokušajte ponovo kasnije.
Telefon & Faks
+49 2861 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Obrada MIKRON VCP 800 W
Obrada MIKRON VCP 800 W
Obrada MIKRON VCP 800 W
Obrada MIKRON VCP 800 W
Obrada MIKRON VCP 800 W
Obrada MIKRON VCP 800 W
more images
Nemačka Aach
1.030 km
Obrada
MIKRONVCP 800 W
Provereni trgovac
Mali oglas
Čiler Used Chiller MTA - 22 kW | With warranty
Poljska Łęczna
823 km
Čiler
Used ChillerMTA - 22 kW | With warranty