WOODLAND MACHINERY MJ1600-XD4
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Novo
Lokacija
Jonava Litvanija
20-20-556 multi-Rip video za ploče WOODLAND MACHINERY MJ1600-XD4
more Images
WOODLAND MACHINERY MJ1600-XD4
WOODLAND MACHINERY MJ1600-XD4
WOODLAND MACHINERY MJ1600-XD4
WOODLAND MACHINERY MJ1600-XD4
WOODLAND MACHINERY MJ1600-XD4
WOODLAND MACHINERY MJ1600-XD4
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
20-20-556 multi-Rip video za ploče
Proizvođač:
WOODLAND MACHINERY
Model:
MJ1600-XD4
Stanje:
novo
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija:
Fabriko 3a, LT-55111 Jonava, Lietuva Litvanija
Opis
Пречник вретена 90 мм Пречник пиле 255 мм Ширина кошења 1600 мм Висина кошења 0-50 мм Снага мотора 37 кВ Брзина 2800 р / мин Брзина довода 0-15 м / мин. Мотор за храњење 3 кВ Рок испоруке: ~ 3 месеца.