WINTER MBS-1300-60
Fiksna cena plus PDV
Godina proizvodnje
2025
Stanje
Novo
Lokacija
Leipzig Nemačka
Testera sa više oštrica WINTER MBS-1300-60
more Images
WINTER MBS-1300-60
WINTER MBS-1300-60
WINTER MBS-1300-60
WINTER MBS-1300-60
WINTER MBS-1300-60
WINTER MBS-1300-60
WINTER MBS-1300-60
WINTER MBS-1300-60
WINTER MBS-1300-60
WINTER MBS-1300-60
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Testera sa više oštrica
Proizvođač:
WINTER
Model:
MBS-1300-60
Godina proizvodnje:
2025
Stanje:
novo
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija:
Leipzig Nemačka
A18539986
Referentni broj:
Ažuriranje:
Opis
Dimenzije (dužina / širina / visina) 2300k1800k1400 mm
težina 2500 kg
Ukupna snaga 37 kV
Multi-noževi testera MBS-1300-60
- Radna širina min./maks. 200 / 1220 mm
- Visina sečenja min./maks. 5 / 60 mm
- Min. radni predmet dužina 600 mm
- Prečnik vretena 90 mm
- Brzina testere vratilo 2600 rpm.
- Prečnik testere 270 mm
- mak.30 testere na osovini testere
- Snaga motora 37.0 kV
- Napon 400 V / 50 Hz
- Napajanje motora 2,2 kV
- Ukupna veza 39,2 kV
- Brzina ishrane 0-12 m / min.
- Feed valjci 8 parova (16 komada)
Giodpfx Aevz Hrwjkwjt
- Usisna mlaznica 150 mm
- Dimenzije L = 2300, Š = 1800, V = 1400 mm