IRHMF160 / 2 Lüfterrad Ø 500 mm
Ventilator pod pritiskom 3,4 kV
VEB ILKA
Fiksna cena plus PDV
Godina proizvodnje
1994
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede
Podaci o mašini
- Oznaka mašine:
- Proizvođač:
- VEB ILKA
- Godina proizvodnje:
- 1994
- Stanje:
- polovno
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
- Lokacija:
- 26215 Wiefelstede, Deutschland
- A17140327
- Referentni broj:
- Ažuriranje:
Opis
-Proizvođač: VEB ILKA, Centrifugalni ventilator Ekstrakcija ventilatora
- Tip: IRHMF160 / 2 vidi foto natpisnu pločicu
-Snaga motora: 3,4 kV / 2900 o / min
-Obim protoka: 0.242 - 0.694 m³/s
-Ulaz: Ø 160 mm
Gsdpfsuncxiox Apfsbl
-Izlaz priključka: 250 k 160 mm
-Fan točak: Ø 500 mm
-Dimenzije: 780/490 / H1030 mm
-Težina: 88 kg
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
-Ulaz: Ø 160 mm
Gsdpfsuncxiox Apfsbl
-Fan točak: Ø 500 mm
-Dimenzije: 780/490 / H1030 mm
-Težina: 88 kg
Pošalji upit
Telefon & Faks
+49 4402 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Wiefelstede
1.395 km
Ventilator za vađenje prašine 5,5 kW