TOS W 100 A
Godina proizvodnje
1981
Stanje
Polovno
Lokacija
Rostock Nemačka
Horizontalna bušilica TOS W 100 A
more Images
TOS W 100 A
TOS W 100 A
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Horizontalna bušilica
Proizvođač:
TOS
Model:
W 100 A
Godina proizvodnje:
1981
Stanje:
veoma dobro (polovno)
Cena i lokacija
Lokacija:
Oewerwischenweg 1, 18146 Rostock, Deutschland Nemačka
Opis
Stolno bušačko postrojenje
Giedoy Nmnmopfx Akwet
Proizvođač: TOS
Model: W100A
Godina proizvodnje: 1992
Stanje: korišćeno
Cena i lokacija
Lokacija: Nemačka, Rostok
Detalji ponude
Opis
Prečnik vretena: 100 mm
X-hod: 1500 mm
Y-hod: 1250 mm
Z-hod: 1800 mm
Obrtnji broj: 7,1-1120 o/min
Površina stola: 1200x1200 mm
W-osovina: 800 mm
Planslajber: 600 mm
Planslajber hod: 200 mm