Suhner MONOmaster BEM20-125
VB plus PDV
Godina proizvodnje
2009
Stanje
Polovno (neispitano)
Lokacija
Attendorn Nemačka
Automatska bušilica Suhner MONOmaster BEM20-125
more Images
Suhner MONOmaster BEM20-125
Suhner MONOmaster BEM20-125
Suhner MONOmaster BEM20-125
Suhner MONOmaster BEM20-125
Suhner MONOmaster BEM20-125
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Automatska bušilica
Proizvođač:
Suhner
Model:
MONOmaster BEM20-125
Broj mašine:
2397
Godina proizvodnje:
Stanje:
polovno
Funkcionalnost:
neispitano
Cena i lokacija
VB plus PDV
Lokacija:
Attendorn, Nemačka Nemačka
Pozvati
Tehnički detalji
Dužina hoda po Z-osi:
125 mm
Kapacitet bušenja:
20 mm
Vrsta ulazne struje:
trofazni
Ukupna težina:
73 kg
Putovanje vretena:
125 mm
Pero vrh:
125 mm
Preciznost pozicioniranja:
0,01 mm
Brzina obrtanja vretena (minimalna):
360 o/min
Maksimalna brzina obrtanja:
10.000 o/min
Brzina vretena (maks.):
10.000 o/min
Minimalna brzina obrtanja:
360 o/min
Radni hod Z-ose:
125 mm
Prečnik bušilice:
20 mm
Spoj za komprimovani vazduh:
6 bar
Tip podešavanja visine:
mehanički
Dubina bušenja:
125 mm
Opis
Polovna SUHNER MONOmaster BEM20-125 bušilna jedinica iz industrijske upotrebe.
Identifikaciona pločica: BEM20-125, br. 2397, godina proizvodnje 03/2009, 1450 o/min.
Tehnički podaci:
Kapacitet bušenja u čeliku: Ø 20 mm pri 600 N/mm²
Ukupni hod: 125 mm
Radni hod: 0–125 mm
Sila pomaka pri 6 bara: 4130 N
Maks. obrtni moment vretena: 80 Nm
Standardni opseg obrtaja: 360–5800 o/min
Maks. broj obrtaja: 10.000 o/min
Brzina posmaka: 30–2400 mm/min
Standardno vreteno: ISO30 / HSK50
Greška kružnosti na izlazu vretena: maks. 0,01 mm
Težina: 73 kg
Motor prema identifikacionoj pločici:
Leroy-Somer LS132S
Trofazni motor
Snaga: 3,0 kW pri 50 Hz