STROMAB CT-600-6000
Fiksna cena plus PDV
Godina proizvodnje
2025
Stanje
Novo
Lokacija
Leipzig Nemačka
Ukrštena testera STROMAB CT-600-6000
more Images
STROMAB CT-600-6000
STROMAB CT-600-6000
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Ukrštena testera
Proizvođač:
STROMAB
Model:
CT-600-6000
Godina proizvodnje:
2025
Stanje:
novo
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija:
Leipzig Nemačka
A18538941
Referentni broj:
Ažuriranje:
Opis
Dimenzije (dužina/širina/visina) 0x0x0 mm
Težina 0 kg
Ukupna potrebna snaga 0 kW
Automatska ugaona kapna testera CT-600-6000
- Hidraulična kružna testera ispod stola
- Snaga motora pogona 7,5 kW
- Prečnik testere Z=48x5 600 mm
- Prečnik otvora testere 30 mm
- Nagibni radni sto: Da
- Automatska rotacija stola -70° 0° +70°
- Brzina rotacije do/od 0°/70° 3 s
- Preciznost pozicioniranja +/- 0,2°
- Pneumatski prihvatnici za komad 2 kom
- Pneumatski bočni poravnavači 2 kom
- Zaštitni poklopac iznad kapnog agregata: Da
- Kapacitet sečenja pri 0°: 160 x 310 mm, 80 x 390 mm
- Kapacitet sečenja pri 45°: 160 x 220 mm, 80 x 270 mm
- Kapacitet sečenja pri 70°: 160 x 90 mm, 80 x 130 mm
- Minimalna debljina komada: 10 mm
Priključne vrednosti
- Naponsko napajanje 400 V / 50 Hz
- Napon upravljanja 24 V
- Potreba za komprimovanim vazduhom na 8 bara po ciklusu cca 8 Nl
- Priključak za odsisavanje Ø100 mm 2 kom
- Priključak za odsisavanje Ø160 mm 1 kom
- Brzina vazduha za odsisavanje u sredini priključka cca 25-35 m/s
Elektronski kontrolisan pomični transporter:
- Dužina za punjenje: 6000 mm
- Pogon putem bezčetkastog servo motora
- Sistem uvlačenja sa preciznim zupčastim letvama i merenjem mase putem servo motora
- Pneumatski podizna tačka za prelaženje komada u sledećem ciklusu
- Tolerancija pozicioniranja +/- 0,4 mm