Signracer SR2512-100
Fiksna cena plus PDV
Godina proizvodnje
2019
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Gelsenkirchen Nemačka
Digitalna štamparska mašina Signracer SR2512-100
more Images
YouTube video
Signracer SR2512-100
Signracer SR2512-100
Signracer SR2512-100
Signracer SR2512-100
Signracer SR2512-100
Signracer SR2512-100
Signracer SR2512-100
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Digitalna štamparska mašina
Proizvođač:
Signracer
Model:
SR2512-100
Broj mašine:
SR2512-100-228
Godina proizvodnje:
2019
Stanje:
generalno remontovan (polovan)
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Radni sati:
4.982 h
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija:
Am Dahlbusch 23, 45884 Gelsenkirchen, Deutschland Nemačka
Pozvati
Tehnički detalji
Broj kertridža sa mastilom:
5
Kanali boja:
5
Broj glava za štampu:
3
Rezolucija (maks.):
1.200 DPI (tačka po inču)
Gramaža papira (min.):
80 g/m²
Maksimalna težina papira:
2.000 g/m²
Širina papira (min.):
100 mm
Maksimalna širina papira:
2.500 mm
Minimalna visina papira:
1 mm
Maksimalna visina papira:
100 mm
Ukupna dužina:
2.100 mm
Ukupna širina:
4.700 mm
Ukupna visina:
2.100 mm
Zahtev za prostor dužina:
3.000 mm
Potrebna širina prostora:
6.000 mm
Potrebna visina:
2.000 mm
Godina poslednjeg generalnog servisa:
Vrsta ulazne struje:
trofazni
Ulazna struja:
32 A
Ulazni napon:
380 V
Detalji ponude
ID oglasa:
A21065207
Referentni broj:
SR2512L
Ažuriranje:
Opis
Tehnički podaci:
- 3 Ricoh GEN-5 glave za štampu
- Rezolucija do 1200x1200 dpi
- Sistem za tinte CMWK-WW
- 2 LED lampe sa do 8 W snage sušenja
- Intenzitet lampi je neprekidno podesiv
- Površina štampe cca. 2500 x 1200 mm
- Maksimalna debljina materijala 100 mm
- Automatsko merenje debljine materijala
- Moguće i ručno podešavanje debljine materijala
- Vakuum sa 4 odvojene zone za regulaciju
- Sistem za tinte sa flašama od 1 litar
- Nije potreban čip za prepoznavanje (otvoren sistem)
- Priključak 32A – 380V
- Dimenzije cca: 4930 x 2190 x 1320 mm (bez nosača monitora)