SCHNEIDER UNM-STS-660-10-270
Fiksna cena plus PDV
Godina proizvodnje
2025
Stanje
Novo
Lokacija
Leipzig Nemačka
Kompresor SCHNEIDER UNM-STS-660-10-270
more Images
SCHNEIDER UNM-STS-660-10-270
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Kompresor
Proizvođač:
SCHNEIDER
Model:
UNM-STS-660-10-270
Godina proizvodnje:
2025
Stanje:
novo
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija:
Leipzig Nemačka
A18572861
Referentni broj:
Ažuriranje:
Opis
Dimenzije (dužina/širina/visina): 750x705x1800 mm
Težina: 170 kg
Ukupna potrošnja energije: 4 kW
Kompresor: UNM-STS-660-10-270
- Pritisak: 10 bar
Giedpfx Aov A Hv Sekwst
- Usisna snaga: 660 l/min
- Efektivna isporuka: 520 l/min
- Snaga pogona: 4,0 kW
- Brzina: 1025 o/min
- Zapremina rezervoara: 270 l
- Buka: 78 dB(A)
- Dimenzije: L=750, Š=705, V=1800 mm