Sandvik Coromant C8-391.01-80 125A
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede Nemačka
Glodanje Držači adapter Sandvik Coromant C8-391.01-80 125A
more Images
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Glodanje Držači adapter
Proizvođač:
Sandvik Coromant
Model:
C8-391.01-80 125A
Stanje:
polovno
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija:
26215 Wiefelstede, Deutschland Nemačka
A17781236
Referentni broj:
Opis
Držač alata, držač za glodanje, alat za glodanje, adapter, srednji rukav, adapter za proširenje
-Proizvođač: Sandvik Coromant, glodanje rasporeda adapter origs origs.
-Tip: C8-391.01-80 125A
-Prečnik montaže: 80 mm
-Funkcionalna dužina L: 125 mm
-Transportne dimenzije: Ø 80 k 173 mm