Panel kombi
RENAULT MASTER 2.3

Fiksna cena plus PDV
8.900 €
Godina proizvodnje
2024
Stanje
Polovno (ograničena funkcionalnost)
Lokacija
Thiene Italija
Panel kombi RENAULT MASTER 2.3
Panel kombi RENAULT MASTER 2.3
Panel kombi RENAULT MASTER 2.3
Panel kombi RENAULT MASTER 2.3
Panel kombi RENAULT MASTER 2.3
Panel kombi RENAULT MASTER 2.3
Panel kombi RENAULT MASTER 2.3
Panel kombi RENAULT MASTER 2.3
Panel kombi RENAULT MASTER 2.3
Panel kombi RENAULT MASTER 2.3
Panel kombi RENAULT MASTER 2.3
Panel kombi RENAULT MASTER 2.3
Panel kombi RENAULT MASTER 2.3
Panel kombi RENAULT MASTER 2.3
Panel kombi RENAULT MASTER 2.3
Panel kombi RENAULT MASTER 2.3
Panel kombi RENAULT MASTER 2.3
Panel kombi RENAULT MASTER 2.3
Panel kombi RENAULT MASTER 2.3
Panel kombi RENAULT MASTER 2.3
Panel kombi RENAULT MASTER 2.3
Panel kombi RENAULT MASTER 2.3
Panel kombi RENAULT MASTER 2.3
Panel kombi RENAULT MASTER 2.3
more Images
RENAULT MASTER 2.3
RENAULT MASTER 2.3
RENAULT MASTER 2.3
RENAULT MASTER 2.3
RENAULT MASTER 2.3
RENAULT MASTER 2.3
RENAULT MASTER 2.3
RENAULT MASTER 2.3
RENAULT MASTER 2.3
RENAULT MASTER 2.3
RENAULT MASTER 2.3
RENAULT MASTER 2.3
RENAULT MASTER 2.3
RENAULT MASTER 2.3
RENAULT MASTER 2.3
RENAULT MASTER 2.3
RENAULT MASTER 2.3
RENAULT MASTER 2.3
RENAULT MASTER 2.3
RENAULT MASTER 2.3
RENAULT MASTER 2.3
RENAULT MASTER 2.3
RENAULT MASTER 2.3
RENAULT MASTER 2.3

Podaci o mašini

Oznaka mašine:
Panel kombi
Proizvođač:
RENAULT
Model:
MASTER 2.3
Godina proizvodnje:
2024
Stanje:
potrebna popravka (polovno)
Funkcionalnost:
ograničena funkcionalnost

Cena i lokacija

Fiksna cena plus PDV
8.900 €
Lokacija:
Via Bassano del Grappa 12, 36016 Thiene - Vi, Italia Italija
Pozvati

Tehnički detalji

Pređena kilometraža:
82.847 km
Prva registracija:
06/2024
Vrsta goriva:
dizel
Maksimalna nosivost:
1.353 kg
Ukupna težina:
3.500 kg
Dimenzija gume:
225/65 R 16C
Stanje pneumatika:
40 procenat
Konfiguracija osovina:
4x2
Međuosovinsko rastojanje:
4.350 mm
Gorivo:
dizel
Energetska efikasnost:
A+
Boja:
bela
Kabina vozača:
dnevna kabina
Tip prenosa:
mehanički
Broj stepeni prenosa:
6
Emisioni razred:
Euro 6
Suspencija:
čelik
Broj sedišta:
3
Ukupna dužina:
6.198 mm
Ukupna širina:
2.070 mm
Ukupna visina:
2.580 mm
Dužina tovarnog prostora:
3.650 mm
Širina utovarnog prostora:
1.720 mm
Visina tovarnog prostora:
1.850 mm
Oprema:
ABS, USB priključak, klima uređaj, klizna vrata, maglenke, start-stop sistem, ugrađeni računar

Detalji ponude

ID oglasa:
A22222157
Referentni broj:
76318
Ažuriranje:
последњи пут дана 27.06.2026

Opis

OŠTEĆENO VOZILO, VOZILO JE POKRETNO I MOTOR SE PALI
MARKA: RENAULT
TIP: KOMBI
MODEL: MASTER 2.3 L3H2
DATUM PRVE REGISTRACIJE: 06/2024
PREĐENIH KM: 82.847
SNAGA (KS/KW): 150KS
EMISIJA: Euro 6D
INTERNA OZNAKA: 76318
STANJE: Polovno

Oprema: ABS, klima, tempomat, električni podizači prozora, Start & Stop, multimedijalni radio
Bsdpfjzhgmqsx Anlodd
_____

SVA VOZILA U PRODAJI SE MOGU PREGLEDATI I PROVERITI.
NAŠI PRODAVCI SU VAM NA RASPOLAGANJU OD PONEDELJKA DO PETKA OD 8:30 DO 18:00 I SUBOTOM OD 8:00 DO 12:00. DO NAS MOŽETE DOĆI AUTOMOBILOM (IZLAZ SA AUTOPUTA A31 THIENE), ILI VOZOM (ŽELEZNIČKA STANICA THIENE).

Prodavac: Trucks Italiana srl

Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.

Dobavljač

Registrovan od: 2013

25 Oglasi online

Pozvati

Pošalji upit

Zemljaus 
Nemačka
Austrija
Švajcarska
Sjedinjene Američke Države
Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Belgija
Španija
Meksiko
Italija
Holandija
Poljska
Ruska Federacija
Belorusija (Bjelorusija)
Ukrajina
Estonija
Turska
Novi Zeland
Irska
Češka Republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčka
Litvanija
Letonija
Island
Portugal
Brazil
Venecuela
Argentina
Mađarska
Slovačka
Rumunija
Moldavija
Slovenija
Srbija
Crna Gora
Albanija
Hrvatska
Bugarska
Severna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Izrael
Egipat
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japan
Tajland
Malezija
Vijetnam
Kina, Narodna Republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Napomena: Vaš upit će biti proslijeđen svim prodavcima u kategoriji mašina. Na taj način možete dobiti veliki broj ponuda.
Zahtev nije mogla biti poslata. Molimo pokušajte ponovo kasnije.

Telefon & Faks

+39 0445 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L2H2 Navi Euro6 AC!
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L2H2 Navi Euro6 AC!
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L2H2 Navi Euro6 AC!
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L2H2 Navi Euro6 AC!
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L2H2 Navi Euro6 AC!
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L2H2 Navi Euro6 AC!
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L2H2 Navi Euro6 AC!
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L2H2 Navi Euro6 AC!
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L2H2 Navi Euro6 AC!
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L2H2 Navi Euro6 AC!
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L2H2 Navi Euro6 AC!
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L2H2 Navi Euro6 AC!
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L2H2 Navi Euro6 AC!
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L2H2 Navi Euro6 AC!
more images
Holandija Vuren
1.469 km
Karavan sa visokim krovom
RENAULTMASTER 2.3 L2H2 Navi Euro6 AC!
Provereni trgovac
Pozvati
Mali oglas
Rashladni kombi RENAULT MASTER 2.3 DCI 145 FRIGO
Rashladni kombi RENAULT MASTER 2.3 DCI 145 FRIGO
Rashladni kombi RENAULT MASTER 2.3 DCI 145 FRIGO
Rashladni kombi RENAULT MASTER 2.3 DCI 145 FRIGO
Rashladni kombi RENAULT MASTER 2.3 DCI 145 FRIGO
Rashladni kombi RENAULT MASTER 2.3 DCI 145 FRIGO
Rashladni kombi RENAULT MASTER 2.3 DCI 145 FRIGO
Rashladni kombi RENAULT MASTER 2.3 DCI 145 FRIGO
Rashladni kombi RENAULT MASTER 2.3 DCI 145 FRIGO
Rashladni kombi RENAULT MASTER 2.3 DCI 145 FRIGO
Rashladni kombi RENAULT MASTER 2.3 DCI 145 FRIGO
Rashladni kombi RENAULT MASTER 2.3 DCI 145 FRIGO
Rashladni kombi RENAULT MASTER 2.3 DCI 145 FRIGO
Rashladni kombi RENAULT MASTER 2.3 DCI 145 FRIGO
more images
Holandija Vuren
1.469 km
Rashladni kombi
RENAULTMASTER 2.3 DCI 145 FRIGO
Provereni trgovac
Pozvati
Mali oglas
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L2H2 Dubbele Cabine
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L2H2 Dubbele Cabine
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L2H2 Dubbele Cabine
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L2H2 Dubbele Cabine
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L2H2 Dubbele Cabine
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L2H2 Dubbele Cabine
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L2H2 Dubbele Cabine
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L2H2 Dubbele Cabine
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L2H2 Dubbele Cabine
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L2H2 Dubbele Cabine
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L2H2 Dubbele Cabine
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L2H2 Dubbele Cabine
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L2H2 Dubbele Cabine
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L2H2 Dubbele Cabine
more images
Holandija Vuren
1.469 km
Karavan sa visokim krovom
RENAULTMASTER 2.3 L2H2 Dubbele Cabine
Provereni trgovac
Pozvati
Mali oglas
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L3H2 Maxi Airco Eur6
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L3H2 Maxi Airco Eur6
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L3H2 Maxi Airco Eur6
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L3H2 Maxi Airco Eur6
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L3H2 Maxi Airco Eur6
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L3H2 Maxi Airco Eur6
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L3H2 Maxi Airco Eur6
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L3H2 Maxi Airco Eur6
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L3H2 Maxi Airco Eur6
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L3H2 Maxi Airco Eur6
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L3H2 Maxi Airco Eur6
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L3H2 Maxi Airco Eur6
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L3H2 Maxi Airco Eur6
Karavan sa visokim krovom RENAULT MASTER 2.3 L3H2 Maxi Airco Eur6
more images
Holandija Vuren
1.469 km
Karavan sa visokim krovom
RENAULTMASTER 2.3 L3H2 Maxi Airco Eur6
Provereni trgovac
Pozvati
Mali oglas
Kofer RENAULT MASTER 2.3 Bakwagen Laadklep!
Kofer RENAULT MASTER 2.3 Bakwagen Laadklep!
Kofer RENAULT MASTER 2.3 Bakwagen Laadklep!
Kofer RENAULT MASTER 2.3 Bakwagen Laadklep!
Kofer RENAULT MASTER 2.3 Bakwagen Laadklep!
Kofer RENAULT MASTER 2.3 Bakwagen Laadklep!
Kofer RENAULT MASTER 2.3 Bakwagen Laadklep!
Kofer RENAULT MASTER 2.3 Bakwagen Laadklep!
Kofer RENAULT MASTER 2.3 Bakwagen Laadklep!
Kofer RENAULT MASTER 2.3 Bakwagen Laadklep!
Kofer RENAULT MASTER 2.3 Bakwagen Laadklep!
Kofer RENAULT MASTER 2.3 Bakwagen Laadklep!
Kofer RENAULT MASTER 2.3 Bakwagen Laadklep!
Kofer RENAULT MASTER 2.3 Bakwagen Laadklep!
more images
Holandija Vuren
1.469 km
Kofer
RENAULTMASTER 2.3 Bakwagen Laadklep!
Provereni trgovac
Pozvati
Mali oglas
Renault MASTER 3.5T L3 H2 2.2 DCI - Električni prozori - €1.950,- MARGE Renault MASTER 3.5T L3 H2 2.2 DCI - Elekt ramen - €1.95...
Renault MASTER 3.5T L3 H2 2.2 DCI - Električni prozori - €1.950,- MARGE Renault MASTER 3.5T L3 H2 2.2 DCI - Elekt ramen - €1.95...
Renault MASTER 3.5T L3 H2 2.2 DCI - Električni prozori - €1.950,- MARGE Renault MASTER 3.5T L3 H2 2.2 DCI - Elekt ramen - €1.95...
Renault MASTER 3.5T L3 H2 2.2 DCI - Električni prozori - €1.950,- MARGE Renault MASTER 3.5T L3 H2 2.2 DCI - Elekt ramen - €1.95...
Renault MASTER 3.5T L3 H2 2.2 DCI - Električni prozori - €1.950,- MARGE Renault MASTER 3.5T L3 H2 2.2 DCI - Elekt ramen - €1.95...
Renault MASTER 3.5T L3 H2 2.2 DCI - Električni prozori - €1.950,- MARGE Renault MASTER 3.5T L3 H2 2.2 DCI - Elekt ramen - €1.95...
Renault MASTER 3.5T L3 H2 2.2 DCI - Električni prozori - €1.950,- MARGE Renault MASTER 3.5T L3 H2 2.2 DCI - Elekt ramen - €1.95...
Renault MASTER 3.5T L3 H2 2.2 DCI - Električni prozori - €1.950,- MARGE Renault MASTER 3.5T L3 H2 2.2 DCI - Elekt ramen - €1.95...
Renault MASTER 3.5T L3 H2 2.2 DCI - Električni prozori - €1.950,- MARGE Renault MASTER 3.5T L3 H2 2.2 DCI - Elekt ramen - €1.95...
Renault MASTER 3.5T L3 H2 2.2 DCI - Električni prozori - €1.950,- MARGE Renault MASTER 3.5T L3 H2 2.2 DCI - Elekt ramen - €1.95...
Renault MASTER 3.5T L3 H2 2.2 DCI - Električni prozori - €1.950,- MARGE Renault MASTER 3.5T L3 H2 2.2 DCI - Elekt ramen - €1.95...
Renault MASTER 3.5T L3 H2 2.2 DCI - Električni prozori - €1.950,- MARGE Renault MASTER 3.5T L3 H2 2.2 DCI - Elekt ramen - €1.95...
more images
Holandija SON EN BREUGEL
1.424 km
Renault MASTER 3.5T L3 H2 2.2 DCI - Električni prozori - €1.950,- MARGE
RenaultMASTER 3.5T L3 H2 2.2 DCI - Elekt ramen - €1.95...
Pozvati
Mali oglas
Kola sa kutijama Renault Master 150.35 L3H2 - V-10-KNG - GESLOTEN ZWART ...
Kola sa kutijama Renault Master 150.35 L3H2 - V-10-KNG - GESLOTEN ZWART ...
Kola sa kutijama Renault Master 150.35 L3H2 - V-10-KNG - GESLOTEN ZWART ...
Kola sa kutijama Renault Master 150.35 L3H2 - V-10-KNG - GESLOTEN ZWART ...
Kola sa kutijama Renault Master 150.35 L3H2 - V-10-KNG - GESLOTEN ZWART ...
Kola sa kutijama Renault Master 150.35 L3H2 - V-10-KNG - GESLOTEN ZWART ...
Kola sa kutijama Renault Master 150.35 L3H2 - V-10-KNG - GESLOTEN ZWART ...
Kola sa kutijama Renault Master 150.35 L3H2 - V-10-KNG - GESLOTEN ZWART ...
Kola sa kutijama Renault Master 150.35 L3H2 - V-10-KNG - GESLOTEN ZWART ...
Kola sa kutijama Renault Master 150.35 L3H2 - V-10-KNG - GESLOTEN ZWART ...
Kola sa kutijama Renault Master 150.35 L3H2 - V-10-KNG - GESLOTEN ZWART ...
Kola sa kutijama Renault Master 150.35 L3H2 - V-10-KNG - GESLOTEN ZWART ...
Kola sa kutijama Renault Master 150.35 L3H2 - V-10-KNG - GESLOTEN ZWART ...
Kola sa kutijama Renault Master 150.35 L3H2 - V-10-KNG - GESLOTEN ZWART ...
Kola sa kutijama Renault Master 150.35 L3H2 - V-10-KNG - GESLOTEN ZWART ...
more images
Holandija Tiel
1.450 km
Kola sa kutijama
RenaultMaster 150.35 L3H2 - V-10-KNG - GESLOTEN ZWART ...
Pozvati
Mali oglas
Rashladni kombi Renault Master 170.35 L3H2 - V-84-KHB - BPM VRIJ KOELEN...
Rashladni kombi Renault Master 170.35 L3H2 - V-84-KHB - BPM VRIJ KOELEN...
Rashladni kombi Renault Master 170.35 L3H2 - V-84-KHB - BPM VRIJ KOELEN...
Rashladni kombi Renault Master 170.35 L3H2 - V-84-KHB - BPM VRIJ KOELEN...
Rashladni kombi Renault Master 170.35 L3H2 - V-84-KHB - BPM VRIJ KOELEN...
Rashladni kombi Renault Master 170.35 L3H2 - V-84-KHB - BPM VRIJ KOELEN...
Rashladni kombi Renault Master 170.35 L3H2 - V-84-KHB - BPM VRIJ KOELEN...
Rashladni kombi Renault Master 170.35 L3H2 - V-84-KHB - BPM VRIJ KOELEN...
Rashladni kombi Renault Master 170.35 L3H2 - V-84-KHB - BPM VRIJ KOELEN...
Rashladni kombi Renault Master 170.35 L3H2 - V-84-KHB - BPM VRIJ KOELEN...
Rashladni kombi Renault Master 170.35 L3H2 - V-84-KHB - BPM VRIJ KOELEN...
Rashladni kombi Renault Master 170.35 L3H2 - V-84-KHB - BPM VRIJ KOELEN...
Rashladni kombi Renault Master 170.35 L3H2 - V-84-KHB - BPM VRIJ KOELEN...
Rashladni kombi Renault Master 170.35 L3H2 - V-84-KHB - BPM VRIJ KOELEN...
Rashladni kombi Renault Master 170.35 L3H2 - V-84-KHB - BPM VRIJ KOELEN...
more images
Holandija Tiel
1.450 km
Rashladni kombi
RenaultMaster 170.35 L3H2 - V-84-KHB - BPM VRIJ KOELEN...
Pozvati
Mali oglas
Kola sa kutijama Renault Master 150.35 L3H2 - V-29-JRT - GESLOTEN - META...
Kola sa kutijama Renault Master 150.35 L3H2 - V-29-JRT - GESLOTEN - META...
Kola sa kutijama Renault Master 150.35 L3H2 - V-29-JRT - GESLOTEN - META...
Kola sa kutijama Renault Master 150.35 L3H2 - V-29-JRT - GESLOTEN - META...
Kola sa kutijama Renault Master 150.35 L3H2 - V-29-JRT - GESLOTEN - META...
Kola sa kutijama Renault Master 150.35 L3H2 - V-29-JRT - GESLOTEN - META...
Kola sa kutijama Renault Master 150.35 L3H2 - V-29-JRT - GESLOTEN - META...
Kola sa kutijama Renault Master 150.35 L3H2 - V-29-JRT - GESLOTEN - META...
Kola sa kutijama Renault Master 150.35 L3H2 - V-29-JRT - GESLOTEN - META...
Kola sa kutijama Renault Master 150.35 L3H2 - V-29-JRT - GESLOTEN - META...
Kola sa kutijama Renault Master 150.35 L3H2 - V-29-JRT - GESLOTEN - META...
Kola sa kutijama Renault Master 150.35 L3H2 - V-29-JRT - GESLOTEN - META...
Kola sa kutijama Renault Master 150.35 L3H2 - V-29-JRT - GESLOTEN - META...
Kola sa kutijama Renault Master 150.35 L3H2 - V-29-JRT - GESLOTEN - META...
Kola sa kutijama Renault Master 150.35 L3H2 - V-29-JRT - GESLOTEN - META...
more images
Holandija Tiel
1.450 km
Kola sa kutijama
RenaultMaster 150.35 L3H2 - V-29-JRT - GESLOTEN - META...
Pozvati
Mali oglas
Kola sa kutijama Renault Master 170.35 L3H2 - V-22-KKP - ZWART METALLIC ...
Kola sa kutijama Renault Master 170.35 L3H2 - V-22-KKP - ZWART METALLIC ...
Kola sa kutijama Renault Master 170.35 L3H2 - V-22-KKP - ZWART METALLIC ...
Kola sa kutijama Renault Master 170.35 L3H2 - V-22-KKP - ZWART METALLIC ...
Kola sa kutijama Renault Master 170.35 L3H2 - V-22-KKP - ZWART METALLIC ...
Kola sa kutijama Renault Master 170.35 L3H2 - V-22-KKP - ZWART METALLIC ...
Kola sa kutijama Renault Master 170.35 L3H2 - V-22-KKP - ZWART METALLIC ...
Kola sa kutijama Renault Master 170.35 L3H2 - V-22-KKP - ZWART METALLIC ...
Kola sa kutijama Renault Master 170.35 L3H2 - V-22-KKP - ZWART METALLIC ...
Kola sa kutijama Renault Master 170.35 L3H2 - V-22-KKP - ZWART METALLIC ...
Kola sa kutijama Renault Master 170.35 L3H2 - V-22-KKP - ZWART METALLIC ...
Kola sa kutijama Renault Master 170.35 L3H2 - V-22-KKP - ZWART METALLIC ...
Kola sa kutijama Renault Master 170.35 L3H2 - V-22-KKP - ZWART METALLIC ...
Kola sa kutijama Renault Master 170.35 L3H2 - V-22-KKP - ZWART METALLIC ...
Kola sa kutijama Renault Master 170.35 L3H2 - V-22-KKP - ZWART METALLIC ...
more images
Holandija Tiel
1.450 km
Kola sa kutijama
RenaultMaster 170.35 L3H2 - V-22-KKP - ZWART METALLIC ...
Pozvati