Mosca RO-TR500-4
Godina proizvodnje
2005
Stanje
Polovno
Lokacija
Helmstedt Nemačka
Automatska mašina za vezivanje Mosca RO-TR500-4
more Images
Mosca RO-TR500-4
Mosca RO-TR500-4
Mosca RO-TR500-4
Mosca RO-TR500-4
Mosca RO-TR500-4
Mosca RO-TR500-4
Mosca RO-TR500-4
Mosca RO-TR500-4
Mosca RO-TR500-4
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Automatska mašina za vezivanje
Proizvođač:
Mosca
Model:
RO-TR500-4
Godina proizvodnje:
2005
Stanje:
dobro (polovno)
Cena i lokacija
Lokacija:
Porschestrasse 21, 38350 Helmstedt, Deutschland Nemačka
A7167210
Referentni broj:
Opis
Automatsko jednostruko ili dvostruko vezivanje paketa. Često je deo linije.
Tip vezivanja: Single & double strapping
Brzina jednokratnog vezivanja: do 35 paketa/min
Brzina sa dvostrukim vezivanjem: do 17 paketa/min
max format pakovanja (W x L): ~500 x 500 mm
Gisdpfxeh I Dime Akwot
min visina pakovanja: ~10 mm
max visina pakovanja: ~400 mm
Težina max pakovanja: ~25 kg
Visina uliva / utičnice (prenosna visina): ~850 mm
Beskonačno promenljiva brzina prenosa
Metrički unos pozicije za vezivanje
Vrsta vezivanja: Zavarivanje vrućeg klina
Materijal za vezivanje: PP
Broj rolni: jedna
Rolna unutrašnjeg prečnika: 200 mm
Širina rolne: 190 mm
Opremu:
- Zaustavljanje paketa
- Presa za pakete
- Auto. Otkrivanje visine
- Interfejs uzvodnim i nizvodnim mašinama
- Automatska hranilica za kaiš
- Upit za kraj kaiša i izbacivanje traka
- Automatsko izbacivanje prstena za kaiš u slučaju lažnog puštanja
Dužina preko svih mašina/sistema: ~760 mm
Širina preko cele mašine/biljke: ~1540 mm
Visina preko svih mašina/sistema: ~1600 mm
Snaga: ~2 kVA
Napon: 400 V 3Ph, 50/60 Hz
Vazdušni zahtev: ~8l/ciklus; 6 bar