2010 Mazak VCN 510C-II Nexus
Mazak VCN 510C-II Nexus
Godina proizvodnje
2010
Stanje
Polovno
Lokacija
Bristol Ujedinjeno Kraljevstvo
2010 Mazak VCN 510C-II Nexus Mazak VCN 510C-II Nexus
more Images
Mazak VCN 510C-II Nexus
Mazak VCN 510C-II Nexus
Mazak VCN 510C-II Nexus
Mazak VCN 510C-II Nexus
Mazak VCN 510C-II Nexus
Mazak VCN 510C-II Nexus
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
2010 Mazak VCN 510C-II Nexus
Proizvođač:
Mazak
Model:
VCN 510C-II Nexus
Godina proizvodnje:
2010
Stanje:
polovno
Cena i lokacija
Lokacija:
Bristol, UK Ujedinjeno Kraljevstvo
A21196480
Referentni broj:
cmu/0533
Ažuriranje:
Opis
Mazak VCN 510C-II (Vertical Center Nexus) sa Mazatrol Matrix Nexus upravljačem, vreteno 12.000 o/min, 18,5 kW BT40, sa uređajem za merenje alata i transporterom za strugotinu. Mašina stiže u Bristol u martu 2026. kada će biti postavljene dodatne fotografije.
Specifikacija:
Godeyh N Aajpfx Akwoit
Upravljački sistem: Mazatrol Matrix Nexus
Veličina stola: 1300 mm x 550 mm
Maksimalno opterećenje stola: 1200 kg
Hod X ose: 1050 mm, Y ose: 510 mm, Z ose: 510 mm
Brzina vretena: 12.000 o/min, tip: BT40, motor vretena: 18,5 kW
Kapacitet magacina alata: 30 alata (standard)
Vreme izmene alata (chip-to-chip):
Brzi pomeraj (X/Y/Z): 36 m/min
Težina: oko 6.900 – 7.100 kg
Dimenzije mašine: 3870 x 2819 x 2842 mm