LCH-1500-N Relfar
Godina proizvodnje
2024
Stanje
Novo
Lokacija
Bydgoszcz Poljska
Ručni laserski čistač 1.5kV Relfar  LCH-1500-N Relfar
more Images
 LCH-1500-N Relfar
 LCH-1500-N Relfar
 LCH-1500-N Relfar
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Ručni laserski čistač 1.5kV Relfar
Model:
LCH-1500-N Relfar
Godina proizvodnje:
2024
Stanje:
novo
Cena i lokacija
Lokacija:
ul. Karola Szajnochy 11, 85-738 Bydgoszcz, Polska Poljska
Opis
Pažnja – specijalna ponuda!!
Ručni laserski čistač "1500V LCH-1500-N"
Sledeće usluge su uključene u cenu mašine:
1-dnevna obuka i instalacija mašina, 1 dan do 8 sati – instalacija i obuka na ECU
Na izbore
MAKS Fotonika
Brend "MAKS Photonics" osnovan je 2004. godine. Poreklo kompanije leži u proizvodnji svetlosnih i optičkih izvora za naučne institute. Kvalitet i stabilnost rada proizvoda su postavljeni kao krajnji cilj. Kompanija je brzo shvatila da je budućnost laserske tehnologije usko povezana sa optičkim vlaknima. Istraživački i razvojni rad započet 2007. godine doveo je do lansiranja prvog 500 CV izvora u 2014. godini. Od tada, kompanija intenzivno razvija svoje tehnologije u oblastima laserskog rezanja, zavarivanja, obeležavanja i graviranja. Kompanija trenutno nudi izvore snage do 40.000 V. Trenutno kompanija nastoji da postane pionir u proizvodnji industrijskih lasera ultra velike snage.