SP.80.1.5X32Q
Mašina za ispravljanje trake
LDM
SP.80.1.5X32Q
Godina proizvodnje
2001
Stanje
Polovno
Lokacija
Nemačka
Podaci o mašini
- Oznaka mašine:
- Mašina za ispravljanje trake
- Proizvođač:
- LDM
- Model:
- SP.80.1.5X32Q
- Godina proizvodnje:
- 2001
- Stanje:
- veoma dobro (polovno)
Cena i lokacija
- Lokacija:
- D - Nordrhein-Westfalen
- A21053497
- Referentni broj:
Opis
25 ravnajućih valjaka, Ø 32 mm
Gisdpeycub Hefx Akwot
Širina trake: maks. 2.000 mm
Debljina trake: maks. 1,5 mm
Brzina: maks. 40 m/min
Radni smer: proizvoljan
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Gisdpeycub Hefx Akwot
Širina trake: maks. 2.000 mm
Debljina trake: maks. 1,5 mm
Brzina: maks. 40 m/min
Radni smer: proizvoljan
Dobavljač
Napomena: Besplatno se registrujte ili prijavite, da biste pristupili svim informacijama.
Registrovan od: 2006
127 Oglasi online
Pošalji upit
Telefon & Faks
+49 2734 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Nemačka
1.293 km
Slitting stand 1.250 × Ø 180 mm
BOECKER & VOLKENBORN
BOECKER & VOLKENBORN
Mali oglas
1.293 km
Decoiler - Kolut za proširenje trna 20 t
S.A.G.
S.A.G.
Tatabánya
446 km
Ruka krana
BRÜCK Bandhaspel Bandanlage WinderAH 12/1600 12000 kg x 1600mm (1463)
Freudenberg
Linija odseca do dužine 1.500 x 3 mm/10 t