VLA200544-N
Ležajevi za sankanje
INA
VLA200544-N
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede
Podaci o mašini
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
- Lokacija prodavca:
- Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Nemačka
- A2267336
- Referentni broj:
- Ažuriranje:
- последњи пут дана 12.06.2024
Opis
Ležajevi za sankanje, prsten za sankanje, prsten za sankanje u jednom redu, ležajevi sa četiri poena
-Potiče od: HUSS Rides proizvođač objekata za razonodu
-Rezervni deo: od
-Proizvođač: INA
-Tip: VLA200544-N
-Vanseriji prečnik: 640,3 mm
-Prečnik enterijera: 434 mm
-Visina: 56 mm
-spoljašnji zub
-Zubi: 105
-Modul: 6 mm
-Broj: 6x ležajevi dostupni
Gijdpfx Akjcghhkowet
-Cena: po komadu
-Težina: 39 kg/komad
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
-Rezervni deo: od
-Proizvođač: INA
-Tip: VLA200544-N
-Vanseriji prečnik: 640,3 mm
-Prečnik enterijera: 434 mm
-Visina: 56 mm
-spoljašnji zub
-Zubi: 105
-Modul: 6 mm
-Broj: 6x ležajevi dostupni
Gijdpfx Akjcghhkowet
-Cena: po komadu
-Težina: 39 kg/komad
Pošalji upit
Telefon & Faks
+49 4402 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Ursberg
941 km
Automatizovani magnetni filtracioni sistem
die magnetprofisAPMA400
die magnetprofisAPMA400
Mali oglas
Helmstedt
1.178 km
Palletizer
Müller MartiniCohiba
Müller MartiniCohiba
Thisted
1.678 km
ALFALAVAL-TEBEL SIR PDV 10.000L
Alfa Laval
Alfa Laval
Mindelheim
926 km
Hidraulična radionica press
MIOTAL®WHP 60
MIOTAL®WHP 60
Wermelskirchen
Hidraulični strejt jednostrani novinare
HydrapHPD-S 100
HydrapHPD-S 100
Wiefelstede
Poliamid plastičnog okna
unbekanntØ 335 x 1055mm
unbekanntØ 335 x 1055mm
Mašine za brušenje alat
Stehlemit Magnetplatte
Stehlemit Magnetplatte
Hidraulični
H + L0,75 KW 6L 200 bar
H + L0,75 KW 6L 200 bar