HIS16V32412 - Aktion
Zavarivački sto
HISWeld
HIS16V32412 - Aktion
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Novo
Lokacija
Austrija
Podaci o mašini
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
- Lokacija:
- 2351 Wiener Neudorf, Österreich
- A21427672
- Referentni broj:
- Ažuriranje:
- последњи пут дана 07.05.2026
Opis
Stanje: novo
Rok isporuke: oko 2-4 nedelje od porudžbine
Radna površina: 2400 x 1200 mm
Nosivost: 3.000 kg
Težina: 482 kg
Visina bočnih stranica: 200 mm
Prečnik rupa: 16 mm
NAŠI PREMIUM SISTEMI STOLOVA SA 16MM SISTEMOM RUPA PREDSTAVLJAJU STANDARD ZA KOMERCIJALNU I INDUSTRIJSKU UPOTREBU. 3D MODELI SU OSNOVA CELOG SISTEMA I MOGU SE PO POTREBI PROŠIRITI SA SVE PET STRANA.
Naši stolovi se odlikuju izuzetno visokom tvrdoćom nove CR75M+ površine, kao i veoma visokim stepenom preciznosti od +/- 0,05 mm na celoj radnoj površini i tolerancijom prečnika rupa na celoj matrici.
3D standardni sto za zavarivanje i stezanje,
2400 x 1200 x 100 mm sa CR75M+ kaljenom oblogom
Godjyq Sr Espfx Akwjit
Sto – sistem: 16 mm
Debljina materijala: 12 mm
Specijalni sloj protiv lepljenja varnih kapljica
uključuje podkonstrukciju stola i standardne stope
* S355J2+N sa kaljenjem Cr75M+
* Prečnik rupa: 16 mm, debljina materijala: 12 mm
* Uključuje obloženu podkonstrukciju stola
* Bočna stranica 100 mm sa dvorednim rasporedom rupa i razmakom rupa 25 mm
* Radna ploča sa dvostranom finom skalom i mrežom 50 x 50 mm
* Ivica i rupe obrađene i zaobljene
* Masivne standardne stope sa nosivošću 1 t po stopi; kod modela sa točkićima 500 kg po stopi
SADA DOSTUPNO KAO ATRAKTIVAN PROMO PAKET:
UKLJ. STARTER SET OD 32 DELOVA
UKLJ. HISWELD PACK-1 OD 12 DELOVA
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Radna površina: 2400 x 1200 mm
Nosivost: 3.000 kg
Težina: 482 kg
Visina bočnih stranica: 200 mm
Prečnik rupa: 16 mm
Godjyq Sr Espfx Akwjit
Sto – sistem: 16 mm
Debljina materijala: 12 mm
* S355J2+N sa kaljenjem Cr75M+
UKLJ. STARTER SET OD 32 DELOVA
Pošalji upit
Telefon & Faks
+43 2236 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Mindelheim
926 km
Mašina za savijanje na kovitlanju
MIOTAL®AKB 4010 x 2,0
MIOTAL®AKB 4010 x 2,0
Mali oglas
Kalina Wielka
712 km
Mašina za presovanje i falcovanje
SchechtlMAF 400/CNC
SchechtlMAF 400/CNC
Wiefelstede
1.395 km
CNC abkant presa 3200 mm x 125 t
NOVAKRAFTPBS-H 125-3200
NOVAKRAFTPBS-H 125-3200
Günzburg
961 km
Zavarivački sto
SIEGMUND - System 28Retro Edition 2400x1200
Čakovec
443 km
Pritisnite KOČNICOM
GaspariniPBS 105/3000
GaspariniPBS 105/3000
Austrija
579 km
Mašina za savijanje lima
BIEGEMASTERDURA 4.1,50
BIEGEMASTERDURA 4.1,50
Dortmund
1.307 km
4-osna CNC abkant presa
HACOERMS 40135
HACOERMS 40135
Işıktepe OSB
779 km
Tube i profil mašina za probijanje
BaykalBLT LASER TUBE CUTTING 2D or 3D
Wijchen
ABKANT PRESA HACO PPM 36100, 3600mm x 100t, 2011.
HACOPPM 36100, 3600mm x 100t
HACOPPM 36100, 3600mm x 100t