HERMLE C 800 VHERMLE
C 800 V
HERMLE C 800 V
HERMLE
C 800 V
Godina proizvodnje
1996
Stanje
Polovno
Lokacija
Slovenija
Podaci o mašini
- Oznaka mašine:
- HERMLE C 800 V
- Proizvođač:
- HERMLE
- Model:
- C 800 V
- Godina proizvodnje:
- 1996
- Stanje:
- spreman za upotrebu (polovno)
Cena i lokacija
- Lokacija:
- , Slovenija
Pozvati
Tehnički detalji
- Udaljenost pomeranja ose X:
- 800 mm
- Y osa hod:
- 500 mm
- Radni hod Z-ose:
- 530 mm
- Ukupna težina:
- 7.000 kg
- Brzina vretena (maks.):
- 8.000 o/min
- Broj osovina:
- 3
Detalji ponude
- ID oglasa:
- A20986542
- Referentni broj:
- SI-MIL-HER-1996-00001
- Ažuriranje:
Opis
Ovaj troosovinski Hermle C 800 V vertikalni obradni centar proizveden je 1996. godine. Nudi robusnu konstrukciju i preciznost za složene obradne zadatke. Ako tražite visokokvalitetne mogućnosti glodanja, trebalo bi da razmotrite Hermle C 800 V mašinu koju nudimo na prodaju. Kontaktirajte nas za dodatne informacije o ovoj mašini.
Prednosti mašine
Tehničke prednosti mašine
• Radni napon: 400 V / 3 faze / 50 Hz
• Napon upravljanja: 24 V
• Ukupna struja: 44 A
• Magazin za 30 alata, SK40.
Dodatne informacije
Gijdpsyarzrofx Akwot
Mašina je još uvek pod naponom
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Prednosti mašine
Tehničke prednosti mašine
• Napon upravljanja: 24 V
• Ukupna struja: 44 A
• Magazin za 30 alata, SK40.
Dodatne informacije
Gijdpsyarzrofx Akwot
Mašina je još uvek pod naponom
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Danska
1.175 km
HERMLE C800V
HERMLEC800V
HERMLEC800V
Mali oglas
Nemačka
1.121 km
Mašina za mlevenje površina
Ziersch GmbHZT 820
Ziersch GmbHZT 820
Dieburg
Vertikalni obradni centar
HERMLEC 800 V
HERMLEC 800 V
Nemačka
Machining Center - vertikalno
HERMLEC 800 V
HERMLEC 800 V
Root
CNC Horizontalni centar za mahiniranje
OKKHP 500 S
OKKHP 500 S
Aukcija
Aukcija završena
Baden-Württemberg
Vertikalni centar za mahinacije
HERMLEC 800 V
HERMLEC 800 V
Aukcija
Aukcija završena
Noord-Brabant
HermleC 800 V
HermleC 800 V