DKH7.500-P1200
Sto za zavarivanje - rotacioni sto - nagibni i okretni sto
Heinrichsglück
DKH7.500-P1200
Godina proizvodnje
2024
Stanje
Novo
(potpuno funkcionalan)
Lokacija
Soest
Podaci o mašini
- Proizvođač:
- Heinrichsglück
- Model:
- DKH7.500-P1200
- Godina proizvodnje:
- 2024
- Stanje:
- novo
- Funkcionalnost:
- potpuno funkcionalan
Cena i lokacija
- Lokacija:
- Coesterweg 45, 59494 Soest, Deutschland
Pozvati
Tehnički detalji
- Nosivost:
- 7.500 kg
- Ukupna dužina:
- 3.134 mm
- Ukupna širina:
- 1.738 mm
- Vrsta ulazne struje:
- trofazni
- Prečnik rotacionog stola:
- 1.200 mm
- Ukupna težina:
- 3.000 kg
- Tip podešavanja visine:
- hidraulični
- Obrtni moment:
- 6.350 Nm
- Struja zavarivanja (maks.):
- 600 A
- Trajanje garancije:
- 12 meseci
- Oprema:
- daljinski upravljač na nožni pogon
Opis
Hidraulički podesiv po visini tilt-and-turn sto
Maksimalno opterećenje: 7.500kg
Prečnik prednje ploče: 1.200 mm
Prednja ploča Visina: 900mm-2,084 hidraulični
Visina prednje ploče nagnuta 90 °: 710mm-1.894mm
Opseg nagiba: 135 ° hidraulični
Brzina prednja ploča: 0.04-1 rpm elektromotor
Operacija: Ručni daljinski upravljač i nožni prekidač sa dve pedale
Gbodpfx Aet Hfrcjpfjl
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Gbodpfx Aet Hfrcjpfjl
Dokumentacija
Dobavljač
Napomena: Besplatno se registrujte ili prijavite, da biste pristupili svim informacijama.
Registrovan od: 2015
19 Oglasi online
Pošalji upit
Telefon & Faks
+49 2921 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Soest
1.274 km
Sto za zavarivanje okreta
Heinrichsglück - MechaconHorizontaldrehtisch HDT10.000-P1.500
Mali oglas
Hergensweiler
959 km
Zavarivanje rotary sto, visina Podesiva
ProtecKT 3000 HV
ProtecKT 3000 HV
Fevziçakmak
1.181 km
Mašina za odsuvanje lima
TFONSurfacer® RRBC (Tailored Machines)
Fevziçakmak
Mašina za odsuvanje lima
TFONSurfacer® TF-RBC 3013
TFONSurfacer® TF-RBC 3013
Eislingen/Fils
Merenje tanjir
RUEBENACHUBK
RUEBENACHUBK
Bunschoten-Spakenburg
Krevet glodalica
STYLE CNC MachinesBT 4000 (XYZ:4000x1000x1000 mm)