MH3.000-L1.000-P1.200
Manipulator tabele nagiba za nagib
Heinrichsglück - Mechacon
MH3.000-L1.000-P1.200
Godina proizvodnje
2022
Stanje
izložbena mašina
Lokacija
Soest
Podaci o mašini
- Oznaka mašine:
- Proizvođač:
- Heinrichsglück - Mechacon
- Model:
- MH3.000-L1.000-P1.200
- Godina proizvodnje:
- 2022
- Stanje:
- kao novo (izložbena mašina)
Cena i lokacija
- Lokacija:
- Coesterweg 45, 59494 Soest, Deutschland
Opis
Visina (ploča lica horizontalna): približno 532 - 1.132mm
Podizanje vremena rastojanja/podizanja (hidraulika): približno s = 600mm, t = 20s
Opseg lica: približno. +-300°.
Visina (Pl.-sch.vertikalna osa): približno 709mm
Dimenzije se suočavaju sa pločom: Ø1.200mm x 40mm, 6x slotovi za stezanje
Brzina glavne osovine: približno 2,0 rpm (drugi
Glavna osa rotacije torque: približno 7.500 Nm
Brzina fejs ploče: približno 2,5 pm Face ploča torque: približno 1.500 Nm.
Giedpfsfw Ah Rex Akwjt
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Opseg lica: približno. +-300°.
Giedpfsfw Ah Rex Akwjt
Dobavljač
Napomena: Besplatno se registrujte ili prijavite, da biste pristupili svim informacijama.
Registrovan od: 2015
19 Oglasi online
Pošalji upit
Telefon & Faks
+49 2921 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Soest
1.274 km
Rotari sto / sto za zavarivanje / manipulator
Heinrichsglück - MechaconMH3.000-L2.500-P1.200
Mali oglas
Mouvaux
1.534 km
Autoklav
SteriflowBarriquand 1351
SteriflowBarriquand 1351
Nemačka
Ploča Boring Mlin - horizontalna
UNIONBFP 130/6
UNIONBFP 130/6
Hagen
Abkant presa HFE220-3L
Amada AbkantHFE 220-3L
Amada AbkantHFE 220-3L
Sto za zavarivanje okreta
Heinrichsglück - MechaconHorizontaldrehtisch HDT10.000-P1.500
Hergensweiler
959 km
Zavarivanje rotary sto, visina Podesiva
ProtecKT 3000 HV
ProtecKT 3000 HV
Brügg
2 x 5-osnih obradnih centara sa robotom za utovar
HERMLEC 42 U
HERMLEC 42 U
Wiefelstede
Lathe 420 x 1340 mm
WeisserPF200
WeisserPF200
Oberhausen
Obrada
LAGUNL 1400
LAGUNL 1400
Nemačka
Slitting stand 1.250 × Ø 180 mm