HAAS EC 1600
Godina proizvodnje
2006
Stanje
Polovno
Lokacija
Kaufungen Nemačka
4 - Osa horizontalni obradni centar HAAS EC 1600
more Images
HAAS EC 1600
HAAS EC 1600
HAAS EC 1600
HAAS EC 1600
HAAS EC 1600
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
4 - Osa horizontalni obradni centar
Proizvođač:
HAAS
Model:
EC 1600
Godina proizvodnje:
2006
Stanje:
dobro (polovno)
Cena i lokacija
Lokacija:
Walburger Str. 8, 34260 Kaufungen, Deutschland Nemačka
Opis
1 polovni 4 osa horizontalna obradni centar
Napravi Haas
Tip EK 1600
Godina izgradnje 2006
Putovati
Ks-osa 1626 mm,
I-osa 1270 mm,
Z-osa 813 mm
Središnja linija vretena do stola 304 mm
vreteno SK 50
Maks. nominalna snaga 22.4 kV
Maks. brzina 7500 rpm
Maks. obrtni moment 460.0 Nm 700 rpm
Veličina tabele
Dužina 1626 mm
širina 914 mm,
T-slot širina 16.00 mm,
Središnja udaljenost T-slotova 125 mm
Broj T-slotova u osnovnoj opremi 7
Maks. nosivost na stolu (ravnomerno raspoređena) 4536 kg
Integrisani 4 osa (B osa)
Tabela 1626 mm k 813 mm
Prečnik stezne površine 762 mm
Podesivost: 360 °
Mak. rotacioni prečnik radnog predmeta 1270 mm,
Opterećenje tabele 4536.0 kg
Maks. nominalna snaga 3,7 kV
Rotacioni obrtni moment (kontinuirano) 2712 Nm
Reakcija 30 luk-sek
Odnos prenosa 500: 1
Kočioni obrtni moment 5423 Nm
Minimalna rezolucija 0.001 °
Tačnost prebacivanja ± 30 arc-sec
Gbodpfsv N Di Aex Apfol
Ponovljivost 15 luk-sec
Brzi prelazi na B 36 ° / sec
Maks. brzina ishrane za mašinsku obradu B ose 36 ° / sec
Središnja linija vretena do stola 146 mm
Mak. brzina ishrane za mašinsku obradu u Ks, I, Z osi 12.7 m / min
Brzi prelazi na Ks 15,2 m / min
Brzi prelazi do I 15,2 m / min
Brzi prelazi na Z 15,2 m / min
osovinski motori
Menjač alata 30 ig brzina
Maks. prečnik alata (puna) 102 mm
Maks. prečnik alata (sekundarni slotovi prazni) 254 mm
Maks. dužina alata 508 mm