Separator materijalaHöcker Polytechnik**
PMA-U
Separator materijala
Höcker Polytechnik**
PMA-U
Godina proizvodnje
1998
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede 

Podaci o mašini
- Oznaka mašine:
- Separator materijala
- Proizvođač:
- Höcker Polytechnik**
- Model:
- PMA-U
- Godina proizvodnje:
- 1998
- Stanje:
- dobro (polovno)
Cena i lokacija
- Lokacija:
- 26215 Wiefelstede, DE

Pozvati
Detalji ponude
- ID oglasa:
- A20909897
- Referentni broj:
- 37270
- Ažuriranje:
- последњи пут дана 25.06.2026
Opis
Separator materijala, odlučivač materijala, filterska jedinica, separator materijala, dozirni ćelijski ventil, ćelijski ventil, dozirni ventil, ćelijski ventil, transportna tehnika
Pgsdpfex Td Ilsx Afnon
-Proizvođač: Höcker Polytechnik, separator materijala za papir, karton, talasasti karton ...
-Tip: PMA-U
-Pogon: 0,75 kW
-Ulaz: 590 x 610 mm
-Maks. količina upumpavanog vazduha: 12.000 m³/h
-Tehnički podaci: vidi fotografiju natpisne pločice
-Transportne dimenzije: 2020/1340/H2000 mm
-Težina: 878 kg
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Pgsdpfex Td Ilsx Afnon
-Proizvođač: Höcker Polytechnik, separator materijala za papir, karton, talasasti karton ...
-Tip: PMA-U
-Pogon: 0,75 kW
-Ulaz: 590 x 610 mm
-Maks. količina upumpavanog vazduha: 12.000 m³/h
-Tehnički podaci: vidi fotografiju natpisne pločice
-Transportne dimenzije: 2020/1340/H2000 mm
-Težina: 878 kg
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Pošalji upit
Telefon & Faks
+49 4402 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Wijchen
1.426 km
Separatori materijala Höcker Polytechnik PMA-U 160/19/3.00 2006
Höcker PolytechnikPMA-U 160/19/3.00
Höcker PolytechnikPMA-U 160/19/3.00
Mali oglas
Bruyères-sur-Oise
1.534 km
RAZBIJAČ
SICON
SICON
Mali oglas
Nemačka
1.293 km
Usisni uređaj Höcker Polytechnik Multistar 2018, 2
Höcker PolytechnikMulitstar JQ6/5
Höcker PolytechnikMulitstar JQ6/5
Mali oglas
Helmstedt
1.178 km
Mašina za vezivanje
CyklobXZE-3111- GL 2020 pallet conveyin
CyklobXZE-3111- GL 2020 pallet conveyin
Mali oglas
Velbert
1.321 km
Mašina za vezivanje
MOSCAKPK-121-18
MOSCAKPK-121-18
Mali oglas
Helmond
1.412 km
Overbelt magnet
GoudsmitSZEB160004
GoudsmitSZEB160004
Mali oglas
Navan
2.318 km
Herbold trenja za pranje
HERBOLD/chineseRange of Friction Washers/dryers
HERBOLD/chineseRange of Friction Washers/dryers
Mali oglas
Vaasa
2.124 km
Mašina za vezivanje trakom
SignodeOCTOPUS COMPACT
SignodeOCTOPUS COMPACT
Mali oglas
Kampen
1.465 km
Brušenje mlin uticaj mlin fino uticaj mlin
Netzsch conduxCUM300/S-DSF
Netzsch conduxCUM300/S-DSF
Mali oglas
Fohnsdorf
606 km
Pokretna traka
ASCOCB 5000
ASCOCB 5000
Vaš oglas je uspešno izbrisan
Došlo je do greške.





























































































