Guangming Printing Machinery Co. LTD. SDFM-1100
Godina proizvodnje
2019
Stanje
izložbena mašina (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Złotniki Poljska
LAMINATOR ROLA-ROL Guangming Printing Machinery Co. LTD. SDFM-1100
more Images
YouTube video
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
LAMINATOR ROLA-ROL
Proizvođač:
Guangming Printing Machinery Co. LTD.
Model:
SDFM-1100
Broj mašine:
Godina proizvodnje:
2019
Stanje:
kao novo (izložbena mašina)
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Radni sati:
50 h
Cena i lokacija
Lokacija:
Złotniki, Poljska Poljska
Pozvati
Tehnički detalji
Širina valjka:
1.100 mm
Oprema:
Dostupna tipska pločica, kompletna servisna istorija
Opis
SDFM-1100 Specifikacija
Maksimalna širina rolne 1100 mm
Maksimalni prečnik rolne 1100 mm
Težina papira 80 - 500 g/m2
Debljina filma 10-50 mikrona
Radna brzina 10 - 65 m / min
Električni napon 380V 50Hz
Ukupna snaga 78 kV
Maksimalna potrošnja energije 30 kV
Ukupna masa 8000 kg
Dimenzije mašine 10130×2130×2960 mm