E030ZM60279 T18 Hub 280 mm
Hidraulični cilindar
GSL German Standard Lift
E030ZM60279 T18 Hub 280 mm
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede
Podaci o mašini
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
- Lokacija:
- 26215 Wiefelstede, Deutschland
- A18347741
- Referentni broj:
- Ažuriranje:
- последњи пут дана 24.01.2025
Opis
-Proizvođač: GSL (Nemački standard lift), hidraulični cilindar hod 280 mm
- Tip: E030ZM60279 T18
-Klipnjača: Ø 30 mm
-Snimanje. O 19 mm
-Dimenzije: 395/83 / H70 mm,
Gjdpfx Akevt S A Sswoit
-Težina: 4.4 kg
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
- Tip: E030ZM60279 T18
-Klipnjača: Ø 30 mm
-Snimanje. O 19 mm
-Dimenzije: 395/83 / H70 mm,
Gjdpfx Akevt S A Sswoit
-Težina: 4.4 kg
Pošalji upit
Telefon & Faks
+49 4402 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Wiefelstede
1.395 km
Pipe bender
unbekannt1/2" bis 1 1/2"
unbekannt1/2" bis 1 1/2"
Mali oglas
Tönisvorst
1.356 km
Zaštita poluprovodnika 28421
Fabrikat Klöckner MoellerTyp DIL SM 16 V-k
Pomoćni cilindar 2 komada
unbekanntHub 820 mm
unbekanntHub 820 mm