D0800450L40170
Хидраулични цилиндар
GSL German Standard Lift
D0800450L40170
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede
Podaci o mašini
- Oznaka mašine:
- Хидраулични цилиндар
- Proizvođač:
- GSL German Standard Lift
- Model:
- D0800450L40170
- Stanje:
- dobro (polovno)
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
- Lokacija:
- 26215 Wiefelstede, Deutschland
- A4665717
- Referentni broj:
- Ažuriranje:
- последњи пут дана 14.03.2025
Opis
Hidraulični cilindri, pomoćni cilindri, hidraulični udarci, udarci pod pritiskom
-Klipnjača: Ø 45 mm
-Moždani udar: 170 mm
-Ukupna dužina: uvučena 580 mm
-držač: Provrt Ø 40 mm
-Idealan za izgradnju hidraulične prese
-Količina: 2 komada
-Cena: po komadu
Gedpsfrpnzefx Apfsit
-Dimenzije: 580/95 / H125 mm
-Težina: 16.9 kg
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
-Klipnjača: Ø 45 mm
-Moždani udar: 170 mm
-Ukupna dužina: uvučena 580 mm
-držač: Provrt Ø 40 mm
-Količina: 2 komada
-Cena: po komadu
Gedpsfrpnzefx Apfsit
-Dimenzije: 580/95 / H125 mm
-Težina: 16.9 kg
Pošalji upit
Telefon & Faks
+49 4402 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Hergensweiler
959 km
Sto za zavarivanje, visoko podesiv
ProtecKT 600 HV
ProtecKT 600 HV
Mali oglas
Hergensweiler
959 km
Sto za zavarivanje
ProtecKT 5000 HV
ProtecKT 5000 HV
Cuggiono
977 km
Vertikalni centar za mahinacije
AWEABM-1200-II
AWEABM-1200-II
Bergatreute
969 km
Дробилица мале брзине са хоризонталним додавањем
Hera
Hera
Neckartailfingen
1.036 km
Overbelt Magnet Blok Magnetna magnetna ploča
mütekHawk-Eye
mütekHawk-Eye
Miechucino
1.169 km
Kružna testera TR 800 LIGNUM – za gomile
LIGNUMATR 800
LIGNUMATR 800
Wiefelstede
Usmeren motor 7.5 kV 203 rpm