GSL German Standard Lift D063032LL30340
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede Nemačka
more Images
Podaci o mašini
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija prodavca:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Nemačka Nemačka
A1799856
Referentni broj:
Opis
Hidraulični cilindri, pomoćni cilindri, hidraulični ovnovi, ovnovi pod pritiskom
-Cilindar: Ø 63 mm
-Piston štap: Ø 32 mm
-Cev Ø napolju: mm
-Moždani udar: 340 mm
-Ukupna dužina: povučeno 600 mm