GSL German Standard Lift D0400250010260
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede Nemačka
Hidraulični cilindar GSL German Standard Lift D0400250010260
more Images
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Hidraulični cilindar
Proizvođač:
GSL German Standard Lift
Model:
D0400250010260
Stanje:
dobro (polovno)
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija:
26215 Wiefelstede, DE Nemačka
A1799585
Referentni broj:
Opis
Hidraulični cilindar, potporni cilindar, hidraulička klipnjača, tlačni klip
- Cilindar: Ø 50 mm
- Klipnjača: Ø 25 mm
- Spoljašnja cev: Ø mm
- Hod: 260 mm
- Ukupna dužina uvučen: 470 mm
- Prihvatna rupa: Ø 20 mm