Gillardon GB 30 V
Godina proizvodnje 1998
automatski posmak 0,1/0,16/0,25
Broj obrtaja kontinuirano podešavajući od 60 do 1600 o/min
Gsdpfx Aey Rh Hmepfjbl
Brojač obrtaja
Dvostepeni motor
Radno svetlo
Hod pinole 170 mm
Izbačaj 2900 mm
Veličina stola 480x560 mm — površina stezanja 350x440 mm
MK 3 prihvat — sa Röhm brzosteznom glavom 3-16 mm
Visina mašine 1980 mm — težina cca 400 kg
Mašina radi veoma tiho i precizno
+ škripac
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Gillardon GB 30 V
Godina proizvodnje 1998
Gsdpfx Aey Rh Hmepfjbl
Brojač obrtaja
Dvostepeni motor
Radno svetlo
Hod pinole 170 mm
Izbačaj 2900 mm
+ škripac
Dobavljač
Napomena: Besplatno se registrujte ili prijavite, da biste pristupili svim informacijama.
Registrovan od: 2005
55 Oglasi online
Pošalji upit
Telefon & Faks
+49 4235 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Velen
1.362 km
Stubna bušilica
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V
Mali oglas
Velen
1.362 km
Stubna bušilica
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V
Dreieich
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Günzburg
961 km
GILLARDONGB30V 60-1600
GILLARDONGB30V 60-1600
Niederlangen
Mašina za bušenje kolona
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Langwedel
GillardonGB 30 V
GillardonGB 30 V
Langwedel
GillardonGB 30 V
GillardonGB 30 V
Rödermark
Hohl. kolona Bušilica
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Mašina za bušenje kolona
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V